PANTEON / RECENZJE / FELIETONY / [NEWS] Oficjalne opisy kolejnych sezonów seriali DC od stacji The CW

[NEWS] Oficjalne opisy kolejnych sezonów seriali DC od stacji The CW

Już niedługo, już za momencik rozpocznie się jesienny sezon serialowy. Stacja The CW jak co roku opublikowała opisy seriali nadawanych na ich kanale.

Wśród opisywanych produkcji znalazły się: ArrowSupergirlLegends of Tomorrow oraz The Flash. Opisy możecie przeczytać poniżej.

Szósty sezon Arrow:

Przyszłość drużyny stoi pod znakiem zapytania, ale Arrow nadał nowe znaczenie zwrotowi “wybuchowe widowisko.” Emocjonalna ostateczna rozgrywka między Oliverem Queenem i Adrianem Chasem była perfekcyjnym zakończeniempiątego sezonu Arrow. Teraz akcja skupi się na odkrywaniu losów każdego z członków Team Arrow. Czy ktokolwiek zdołał przetrwać eksplozję obejmującą całą wyspę, czy może ich czas nadszedł, tak samo jak pięcioletnia historia Olivera?

Trzeci sezon Supergirl:

Oczyszczenie National City z Królowej Rhea’y i jej armii było dla Supergirl nie lada zwycięstwem. Nie obyło się jednak bez ofiar – Kara zmuszona została poświęcić swój rozkwitający związek z Mon-Elem. Kiedy sezon trzeci powróci z nowym ładunkiem super-przygód, Kara i jej przyjaciele staną naprzeciw nowemu przeciwnikowi – Reign, jednej z Wordkillerów.

Trzeci sezon Legends of Tomorrow:

Po lądowaniu Waveriderem w wersji Los Angeles z 2017 roku, gdzie po ulicach biegają dinozaury a horyzont zdobi londyński Big Ben, drużyna szybko uświadomiła sobie, że „zapsuli czas”. W tamtym roku, dająca się kochać grupa trochę innych herosów przemierzała czas i naprawiała Odchylenia. W tym roku, podkręcą wskaźnik szaleństwa do 11, kiedy fala Odchyleń postawi historię do góry nogami i pozostawiając drużynie poskładanie wszystkiego do kupy.

Czwarty sezon The Flash:

Walka z pozostałością złej wersji samego siebie jest czymś, czego ikt nigdy nie powinien doświadczyć. To własnie to spotkało Barry’ego Allena (aka The Flash), równocześnie walcząc o życie swojej narzeczonej Iris West, której zagrażał Bóg Szybkości znany jako Savitar. Zwycięstwo Barry’ego nie trwało długo; niezrównoważona Speed Force poczęła demolować Central City, zmuszając Barry’ego do poświęcenia siebie samego. Teraz, kiedy Najszybszy Człowiek Świata uwięziony jest w ekstra-wymiarowej energii, a w cieniu pojawia się nowe niebezpieczeństwo, ciężar uwolnienia Flasha spadł na barki jego drużyny.

Przy każdym z opisów nadchodzących sezonów seriali, stacja The CW zapowiadała również panele, które odbędą się nigdzie indziej a na San Diego Comic Con. Każdy z seriali będzie miał swój panel, na którym pojawią się główni członkowie obsady. To tam właśnie odbędzie się dyskusja o nowych odcinkach oraz o tym, co dokładnie czeka super-herosów w niedalekiej przyszłości.

Na sam koniec mamy dla Was opis czwartego sezonu Gotham, którego produkcją zajęła się stacja FOX.

Historia Gotham rozwija się w czwartym sezonie, kiedy to stawki będą wyższe niż przedtem! Trybunał Sów został zdziesiątkowany, wynik działania wirusa Tech sparaliżował miasto, a każdy złoczyńca (który zdołał przetrwać) walczy o władzę. Jim Gordon i GCPD będą mieli pełne ręce roboty. A to tylko początek! Jak duże niebezpieczeństwo niesie ze sąbą Ra’s al Ghul? Czy Pingwin odzyska swój tytuł Króla Gotham? Jakich nowych złoczyńców zobaczymy w czwartym sezonie? I w końcu, co finał sezonu trzeciego oznacza dla samego miasta, ale i Bruce’a Wayne’a i jego przeznaczenia?

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Zwiastun serialu „Black Lightning” od The CW

Poniżej pełny zwiastun nowego serialu stacji The CW, Black Lightining. Produkcja niestety nie będzie połączona z …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *