PANTEON / RECENZJE / FELIETONY / [NEWS] Kilka zdjęć zza kulis „Marvel’s Iron Fist”

[NEWS] Kilka zdjęć zza kulis „Marvel’s Iron Fist”

Zbliżająca się premiera serialu na platformie Netflix zapewne trzyma w napięciu niejednego fana zarówno Iron Fista, jak i drużyny Defenders, którą zobaczymy na ekranach naszych komputerów jeszcze w tym roku. Na osłodzenie czekania na debiut Danny’ego Randa mamy dla Was kilka zdjęć zza kulis.

Iron Fist ma swoją premierę 17 marca na platformie Netflix. Tytułową rolę zagrał Finn Jones, Jessicę Henwick zobaczymy  w roli Colleen Wing, Carrie-Anne Moss powróciła jako Jeri Hogarth, a David Wenham pojawił się w roli Harolda Meachuma. Za scenariusz odpowiadają Scott Buck oraz Scott Reynolds, a za kamerami stanęli: Uta Briesewitz, John Dahl, Miguel Sapochnik.

Źródło: CBR.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Drakula – Netflix & BBC One

Duet brytyjskich scenarzystów odpowiedzialnych za połowicznie udaną reinterpretację przygód Sherlocka Holmesa z początkiem roku powrócił …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *