PANTEON / KONKURSY / Świąteczny Konkurs Panteonu 2014

Świąteczny Konkurs Panteonu 2014

Przez ostatni tydzień zastanawialiśmy się intensywnie, jak możemy Wam zrekompensować skandalicznie nieprzystającą do klimatu świąt pogodę (tak, czujemy się odpowiedzialni za zmiany atmosferyczne). Najprostsze rozwiązania są najlepsze, a więc pierwsze bożonarodzeniowe skojarzenie – „prezenty”, uznaliśmy za wiążące. Forma dystrybucji wydaje się być równie oczywista. Zapraszamy Was serdecznie do uczestnictwa w pierwszym konkursie Panteonu.

Pytanie jest trochę przekorne, bo dotyczy komiksowych grzeszników, ale jak wszyscy wiedzą, to właśnie konflikt czyni fabułę ciekawą. Liczymy na Waszą pomysłowość.


Który superbohater, przez wzgląd na swoje czyny – w dowolnych mediach: komiksach, filmach, grach – nie dostałby prezentu od św. Mikołaja (i dlaczego)?


Odpowiadając na konkursowe pytanie, macie szansę zgarnąć jeden z 2 zestawów:

Zwycięzca otrzyma pakiet: Transformers 3 na BR, Plakat ufundowany przez sklep Checkpoint (61 x 91 cm), komiks wydawnictwa Image – Magdalena Seventh Sacrament oraz Grę Alone In the Dark PC.

KONKURS

Drugą z najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy: filmem Transformers 3 na BR oraz poniższym plakatem (61 x 91 cm).

KONKURS

UWAGA, odpowiedzi udzielajcie w TYM TEMACIE NA NASZYM FORUM.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj, odpowiedzi udzielać możecie do 4 stycznia. Wyniki podamy dzień później. Komisję stanowi redakcja Panteonu, która wyłoni zwycięzców w głosowaniu. POWODZENIA.

AUTOR Redakcja

PRZECZYTAJ TAKŻE

[KONKURS] Święta 2017 – WYNIKI KONKURSU

!!WYNIKI KONKURSU!! Po bardzo burzliwej kłótni, wrzasku, rzucaniu klawiaturami i podduszaniu mysimi ogonami, w końcu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *