PANTEON / KONKURSY / Konkurs Polskie Kadry #6 2016

Konkurs Polskie Kadry #6 2016

Witajcie. Wgryźliśmy się już konkretnie w aktualny kalendarz. Rok 2016 pędzi jak Szkarłatny Speedster, czas więc najwyższy na kolejny konkurs z polskimi herosami. Dzięki uprzejmości autora Blera, Rafała Szłapy, mamy dla Was 3 egzemplarze najnowszej części przygód jednego z naszych ulubionych bohaterów krajowej sceny komiksowej. Klimaty postapokaliptyczne, supermoce, wątki rodem z wierd fiction i techno-horrorów. Chleb codzienny Krakowskiego Supermana. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie. Zapraszamy do zabawy.


Czy Waszym zdaniem łączenie motywów horroru i superbohaterów jest atrakcyjnym pomysłem? Jakie tytuły korzystające z takiej tematycznej kombinacji możecie polecić?


Trzy osoby otrzymają od nas pakiet, Bler tom 5: Człowiek ze światła plus kolekcję pinów Panteonu. Autor najciekawszego naszym zdaniem komentarza, dostanie dodatkowo artbooka Kraków Śladami Blera. Komiksy oczywiście urozmaicone zostały o rysunek i autograf twórcy. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o serii zapraszamy do przeczytania naszych recenzji: Tomy 1-4, Tom 5.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj, odpowiedzi udzielać możecie do 31 marca, do północy. Komisję stanowi redakcja Panteonu, która wyłoni zwycięzców w głosowaniu. POWODZENIA!

AUTOR Redakcja

PRZECZYTAJ TAKŻE

[KONKURS] Święta 2017 – WYNIKI KONKURSU

!!WYNIKI KONKURSU!! Po bardzo burzliwej kłótni, wrzasku, rzucaniu klawiaturami i podduszaniu mysimi ogonami, w końcu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *