PANTEON / KONKURSY / Konkurs Polskie Kadry #4 2015

Konkurs Polskie Kadry #4 2015

Święta jeszcze daleko (choć sklepowe witryny sugerują coś innego), ale na Panteonie już zaczynamy odliczanie. Nie będziemy Was straszyć choinkami i mikołajami, ograniczymy się tylko do rozdawania prezentów. Od dnia dzisiejszego do końca grudnia, wspólnie z polskimi twórcami komiksów, organizować będziemy komiksowe konkursy.

Więc gorąco zachęcamy do częstych odwiedzin. By wziąć udział w wydarzeniu odpowiedzcie na poniższe pytanie. Objętość komentarza nie ma znaczenia, nagrodzimy najciekawszą naszym zdaniem treść.


 Napiszcie kto jest Waszym ulubionym komiksowym antybohaterem i uzasadnijcie swój wybór.


Tę odsłonę organizujemy dzięki uprzejmości autorów serii Incognito. Najciekawszego posta nagrodzimy zestawem widocznym na poniższej fotografii – 2 komiksami z odręcznymi rysunkami i autografami Łukasza Ciżmowskiego oraz rarytasem, oprawioną planszą z grafiką rysownika.

Jest jeszcze 2ga nagroda, polskie wydanie komiksu 1602 – Czwórka z „Fantasticka”, opublikowane w naszym kraju przez firmę Mucha Comics. 128 stron w kolorze. Trafi ona oczywiście do autora drugiego z najfajniejszych naszym zdaniem komentarzy.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj, odpowiedzi udzielać możecie do 29 listopada, do północy. Komisję stanowi redakcja Panteonu, która wyłoni zwycięzców w głosowaniu. POWODZENIA!

AUTOR Redakcja

PRZECZYTAJ TAKŻE

[KONKURS] Święta 2017 – WYNIKI KONKURSU

!!WYNIKI KONKURSU!! Po bardzo burzliwej kłótni, wrzasku, rzucaniu klawiaturami i podduszaniu mysimi ogonami, w końcu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *