PANTEON / KONKURSY / Konkurs Polskie Kadry #3 2015

Konkurs Polskie Kadry #3 2015

Już jutro zaczyna się coroczny, Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. Oczywiście spora część naszej redakcji będzie w Łodzi i to nie z pustymi rękami. Możecie się spodziewać promocyjnych gadżetów Panteonu, powstałych we współpracy z polskimi artystami. Bądźcie czujni.

Ale nie zapominamy o tych z Was, którzy z jakiegoś powodu nie będą w stanie odpowiedzieć na zew wewnętrznego geeka. Proponujemy postrzępić klawiatury w kolejnej odsłonie konkursu Polskie Kadry.


 Opowiedzcie JAKIE BYŁO WASZE PIERWSZE SPOTKANIE Z KOMIKSEM.


Dziś w konkursie gościmy artystkę, którą na pewno dobrze kojarzycie – Katarzynę Babis. Współtwórczynię komiksu Tequila oraz twórczynię większej części layoutu naszego portalu. Zwycięzca konkursu zgarnie 2 części przebojowego dzieła Katarzyny Babis i Dominika SzcześniakaRag & Bones z autografami!

A w ramach pocieszenia coś rodem z USA. Komiks, który zadowoli wszystkich miłośników grafiki – Spider-Woman: Agent of S.W.O.R.D.  Dzieło Briana Michaela Bendisa i Alexa Maleeva. Twarda oprawa plus dodatkowo w zestawie płyta z „ruchomą” wersją komiksu.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj, odpowiedzi udzielać możecie do 16 października. Wyniki podamy w następujący po konkursie weekend. Komisję stanowi redakcja Panteonu, która wyłoni zwycięzców w głosowaniu. POWODZENIA!

AUTOR Redakcja

PRZECZYTAJ TAKŻE

[KONKURS] Święta 2017 – WYNIKI KONKURSU

!!WYNIKI KONKURSU!! Po bardzo burzliwej kłótni, wrzasku, rzucaniu klawiaturami i podduszaniu mysimi ogonami, w końcu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *