PANTEON / KONKURSY / Konkurs Polskie Kadry #2 2015

Konkurs Polskie Kadry #2 2015

Wskakujcie na gzymsy gotyckich kamienic, trzepoczcie sięgającymi kostek pelerynami i pełnymi haustami wdychajcie obłoki Smilexu, bo oto nastał dzień dla komiksiarzy radosny!

Dzięki uprzejmości Rafała Szłapy, twórcy przebojowego polskiego komiksu Bler, mamy dla Was komplet 4 tomów tego wspaniałego tytułu. Oczywiście w pierwszym z nich znajdziecie rysunek i autograf autora! Polecamy z czystym przekonaniem, jest to jedna z tych produkcji, których fan polskiego komiksu po prostu przegapić nie może. Potężna ilość materiału do przeczytania.

Ale to nie koniec, tą odsłonę konkursu zasila także najpopularniejszy z istniejących superherosów – Batman. A dokładniej polskie wydanie albumu Batman: Rok Zerowy – Mroczne miasto. 240 stron i twarda oprawa.


 Jaki jest warunek sięgnięcia do skarbca Panteonu? Prosta sprawa. Stwórzcie mema lub zabawny obrazek z dowolnej grafiki przedstawiającej superbohatera (kadru komiksu, filmu, własnego rysunku itp.). Technika dowolna.


Autor najciekawszego posta zgarnie – widoczną poniżej – kolekcję komiksów serii Bler, z autografem ich twórcy – Rafała Szłapy. Materiał idealnie pasujący do naszych cyfrowych łamów, ponieważ jest to podszyta grozą historia superbohaterska.

Drugi szczęśliwiec otrzyma album Batman: Rok Zerowy – Mroczne miasto. Scenariusz Scotta Snydera, ilustracje Dannyego Miki i Grega Capullo. Polska edycja wydana przez Egmont, zamknięta w twardej oprawie, licząca 240stron, więc także sporo czytania.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj, odpowiedzi udzielać możecie do 10 lipca. Wyniki podamy w następujący po konkursie weekend. Komisję stanowi redakcja Panteonu, która wyłoni zwycięzców w głosowaniu. POWODZENIA!

AUTOR Redakcja

PRZECZYTAJ TAKŻE

[KONKURS] Święta 2017 – WYNIKI KONKURSU

!!WYNIKI KONKURSU!! Po bardzo burzliwej kłótni, wrzasku, rzucaniu klawiaturami i podduszaniu mysimi ogonami, w końcu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *