PANTEON / KONKURSY / Konkurs – Iron-Man 2015

Konkurs – Iron-Man 2015

Hej, witajcie w kolejnym konkursowym wydarzeniu Panteonu. Coraz więcej mówi się ostatnio o 3ciej, filmowej odsłonie przygód Kapitana Ameryki i nadchodzącym konflikcie tego symbolicznego bohatera z Tonym Starkiem – Iron Manem (zrozumiałe, bo w końcu niebawem zaczną się poważne prace na planie). Przy okazji pojawiają się także spekulacje i analizy dotyczące tego, czy Steve ma jakąkolwiek szansę w bezpośrednim starciu z wspieranym przez technologię geniuszem. Podzielcie się z nami własnymi przemyśleniami na ten temat.


W jaki sposób Wy przygotowalibyście się do walki z Iron-Manem? A może pamiętacie zdarzenie z komiksu, które warto w tym kontekście przypomnieć?


 Nagrodą za napisanie najciekawszego posta będzie zestaw:
Iron-Man 3 na dvd, amerykański komiks Indestructible Hulk Annual #1 oraz kod na 90dniową subskrypcję PlayStation Plus.


Osoba, która zajmie 2gie miejsce otrzyma pierwszy zeszyt komiksowej adaptacji najnowszej części cyfrowych przygód Batmana – Arkham Knight, czyli amerykańską nowość.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj, odpowiedzi udzielać możecie do 29 marca 2015. Wyniki podamy dzień później. Komisję stanowi redakcja Panteonu, która wyłoni zwycięzców w głosowaniu. POWODZENIA

AUTOR Redakcja

PRZECZYTAJ TAKŻE

[KONKURS] Święta 2017 – WYNIKI KONKURSU

!!WYNIKI KONKURSU!! Po bardzo burzliwej kłótni, wrzasku, rzucaniu klawiaturami i podduszaniu mysimi ogonami, w końcu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *