PANTEON / NEWSY / [NEWS] „TO” Jest Coraz Bliżej

[NEWS] „TO” Jest Coraz Bliżej

Premiera kolejnej adaptacji książki TO, autorstwa kultowego pisarza Stephena Kinga, nastąpi we wrześniu tego roku. Producent filmu udostępnił jego drugi zwiastun:

Miniserial z lat dziewięćdziesiątych jest powszechnie uważany za jedną z najciekawszych adaptacji powieści Stephena Kinga. Główną zasługą jego popularności jest bezsprzecznie rola Tima Curry’ego, wcielającego się w upiornego klauna Pennywise’a. Nic więc dziwnego, że największą odpowiedzialność za sukces nowej wersji IT fani składają nie na barki reżysera Andresa Muschiettiego (Mama), ale aktora grającego monstrum – Billa Skarsgårda.

AUTOR RWilczur

Alkohol i tytoń spływa po mnie gładko, ale komiks ściska za gardło tym mocniej, im dłużej od niego stronię. A konsekwencje zażywania wspomnianego cholerstwa są straszne, okulary na długim nosie oraz siwiejąca w zastraszającym tempie broda. Jak żyć, powiedzcie sami? Otóż jest z sytuacji pewne - całkiem przyjemne - wyjście. Ukojenie daje klepnięcie na wygodnym leżaku i zamoczenie jednej kończyny w wartkiej rzeczce polskiego fandomu komiksowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] To (2017)

Moda na lata 80 trwa w popkulturze w najlepsze. Jedni twórcy opierają na klimacie tamtych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *