PANTEON / NEWSY / [NEWS] White Rabbit Project

[NEWS] White Rabbit Project

Pierwszy sezon White Rabbit Project miał właśnie swoją premierę na platformie Netflix. Naturalnie Waszej uwadze polecamy szczególnie odcinek 1 – Supermoc w służbie technologii. Sądzimy jednak, że odcinek 8 – Gdzie moja deskolotka również nie pozostanie Wam obojętny.

grant-mr-freeze

W pierwszym odcinku ekipa ujarzmia za pomocą technologii takie moce znane z kart komiksów jak:

  • kontrola umysłów
  • zamrażanie
  • rażenie prądem
  • niewidzialność
  • latanie
  • super siła

Program White Rabbit Project to trochę taki Mythbusters 2.0. Powraca legendarna ekipa „młodych pogromców” – Grant Imahara, Kari Byron oraz Tori Belleci. Projekt posiada jednak inną zmodernizowaną i dynamiczną formułę. Przede wszystkim brak tu całej procedury potwierdzania/obalania czegokolwiek. Ekipa bada i odtwarza niezwykłe zjawiska, zdarzenia, przedmioty znane z historii czy popkultury. Dodatkowym plusem jest z pewnością chemia między uczestnikami, którą można pamiętać jeszcze z programu sygnowanego logiem Discovery. Widać, że praca razem sprawia im sporo frajdy, a to przekłada się na frajdę dla oglądających.

white-rabbit-project_2

Pierwszy sezon liczy 10 odcinków. Na platformie Netflix dostępny jest zarówno w wersji oryginalnej z PL napisami jak również z PL lektorem.

 

 

AUTOR LoboPrime

"There's no flesh and blood within this cloak to kill. There is only an idea. And ideas are bulletproof."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *