PANTEON / NEWSY / [NEWS] The Rider Rides Again

[NEWS] The Rider Rides Again

Robbie Reyes, młody mechanik meksykańskiego pochodzenia, który zostaje opętany przez Ducha Zemsty, wraca karać gangsterów w najświeższej serii komiksów od Marvel Now! Szykujcie się na konfrontację z nowym złoczyńcą Pystonem Nitro (ha!) oraz na wizytę Amadeusa Cho, czyli „Totally Awesome” Hulka. Scenariusz napisał Felipe Smith, a rysunek stworzyli Danilo Beyruth i Tradd Moore. Reyes jest także ważnym elementem fabuły aktualnego sezonu serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y., w postać wcielił się aktor Gabriel Luna. Fakt ten podkreśla jedna z okładek wariantowych Ghost Rider #1 (widoczna poniżej).

Komiks właśnie trafia na amerykańskie półki. Zerknijcie jak się prezentuje promocyjna galeria i zdecydujcie, czy na takiego Widmowego Jeźdźca zasługują fani mroczniejszej strony Marvela.

ghost-rider-12016-okladki
ghost-rider-1-2016-01
ghost-rider-1-2016-02

AUTOR RWilczur

Alkohol i tytoń spływa po mnie gładko, ale komiks ściska za gardło tym mocniej, im dłużej od niego stronię. A konsekwencje zażywania wspomnianego cholerstwa są straszne, okulary na długim nosie oraz siwiejąca w zastraszającym tempie broda. Jak żyć, powiedzcie sami? Otóż jest z sytuacji pewne - całkiem przyjemne - wyjście. Ukojenie daje klepnięcie na wygodnym leżaku i zamoczenie jednej kończyny w wartkiej rzeczce polskiego fandomu komiksowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] “Punisher Epic Collection. Krąg krwi”

Tomy o Spider-Manie z linii Epic Collection przyjęły się na polskim rynku na tyle dobrze, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *