PANTEON / NEWSY / [NEWS] Pierwsze Strony Komiksu „Wojna o Planetę Małp”

[NEWS] Pierwsze Strony Komiksu „Wojna o Planetę Małp”

Graficzny zwiastun komiksowego prequela najnowszej, filmowej odsłony Planety Małp. Wydawcą jest tradycyjnie amerykańskie Boom! Studios. Z fabuły wynika, że osaczone naczelne szukać będą bezpiecznego miejsca osiedlenia, co doprowadzi do konfliktu miedzy Cesarem a Redem. Scenariusz napisał David F. Walker, tekst zilustrował Jonas Scharf.

Wojna o Planetę Małp  w polskich kinach wybuchnie dopiero 28 lipca. To już trzecia część udanego rebootu klasycznej serii SF. Komiks trafi do sklepów 16-go sierpnia.  Cesar – grany przez Andy’ego Serkisa – ponownie stanie naprzeciw ludziom przerażonym rosnącą w siłę konkurencją na ewolucyjnej drabinie.

Boom! opublikowało także okładki dwóch kolejnych zeszytów serii, ich autorem jest Mikhail Borulko:

Źródło: Boom! Studios

AUTOR RWilczur

Alkohol i tytoń spływa po mnie gładko, ale komiks ściska za gardło tym mocniej, im dłużej od niego stronię. A konsekwencje zażywania wspomnianego cholerstwa są straszne, okulary na długim nosie oraz siwiejąca w zastraszającym tempie broda. Jak żyć, powiedzcie sami? Otóż jest z sytuacji pewne - całkiem przyjemne - wyjście. Ukojenie daje klepnięcie na wygodnym leżaku i zamoczenie jednej kończyny w wartkiej rzeczce polskiego fandomu komiksowego.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] SNOW BLIND

Cieszy mnie fakt, że polscy wydawcy coraz częściej sięgają do ofert innych wydawnictw niż DC, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *