PANTEON / NEWSY / [NEWS] Zwiastun Spider-Man: Homecoming

[NEWS] Zwiastun Spider-Man: Homecoming

Pierwszy trailer Spider-Man: Homecoming wskoczył właśnie w sieci. W rolach głównych m.in.: Tom Holland,Robert Downey Jr. oraz Michael Keaton.

Czy z wielką mocą wiąże się wielki sukces nowej ekranizacji komiksowych przygód Człowieka Pająka? Ze zdecydowaną odpowiedzią na te pytanie przyjdzie nam poczekać do 14 lipca 2017 roku, bo to wtedy właśnie Pajęczak trafi do naszych kin.

AUTOR LoboPrime

"There's no flesh and blood within this cloak to kill. There is only an idea. And ideas are bulletproof."

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Fantastyczna Czwórka tom 1

Scenarzysta Jonathan Hickman stał się w ostatnich latach jednym z głównych architektów uniwersum Marvela, przez co już nawet …

3 komentarze

  1. wygląda świetnie 🙂

  2. O jezu, kolejny film MCU robiony pod schemat… tyle że tu mamy nastolatka. Nie podoba mi się też inspirowanie się Ultimate Spidermanem – Milesem Moralesem. Ten Ned Leds wygląda jak klon Ganke. Hobgoblinem to on raczej nie będzie jak w komiksach 😉 ani chłopakiem Betty Brant tym bardziej. No na razie wywołuje to u mnie mocne „meh”.

    Zauważcie też jedno. Pajączek wyróżniał sie tym, że był dowcipny, niewinny. Ale jak wyróżniać sie bedzie w MCU gdzie każdy heroes rzuca one-liderami? żarty to obowiązkowy element w dialogach MCU… więc powiedzcie ludzie co jarają się Spidermanem – jak Pająk ma przyciągnąć ludzi swoim charaktetystycznym poczuciem humoru, skoro w filmowym Marvelu każdy jest śmieszny? wiecie jak to mówią, jak wszyscy są zabawni to nikt nie jest. To tak jakby w x-menach poza Deadpoolem jeszcze większość składu X-men była sado maso dowcipnisiami.

    MCU swoją infantylnością już zabiło wyjątkowość Pająka w uniwersum zanim ten w ogóle sie w nim pojawił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *