PANTEON / NEWSY / [NEWS] Zwiastun „Gifted” – kolejnego serialu z uniwersum X-Men od stacji FX!

[NEWS] Zwiastun „Gifted” – kolejnego serialu z uniwersum X-Men od stacji FX!

Wczoraj w sieci pojawił się zwiastun Gifted, który zapowiedziany był w tamtym tygodniu krótkim teaserem. Poniżej mamy dla Was o wiele dłuższe spojrzenie na to, jak wygląda kolejna telewizyjna produkcja w uniwersum mutantów.

Gifted opowiada historię normalnej amerykańskiej rodziny, Struckerów, mieszkającej na przedmieściach, której życie zmienia się, kiedy oboje z ich dzieci ujawnia niezwykłe zdolności wynikające z mutacji. Zmuszeni do ucieczki przed wrogim rządem, cała czwórka wiąże swoje losy z grupą mutantów z podziemia i wraz z nimi walczy o przetrwanie. W serialu zobaczymy m. in. Blink (Jamie Chung), Polaris (Emma Dumont) oraz Thunderbird (Blair Redford). Wydaje się również, że serial bardziej nawiązuje do produkcji kinowych o X-Menach niż Legion.

Krótko po zwiastunie opublikowany został również plakat.

Scenariusz napisał Matt Nix (APB, Burn Notice), reżyserię wziął na siebie Bryan Singer (filmy z serii X-Men) a produkcją zajęli się Nix, Singer, Lauren Shuler Donner, Simon Kinberg, Jeph Loeb oraz Jim Chory. W serialu wystąpili: Stephen Moyer (Czysta Krew), Amy Acker (Impersonalni), Natalie Alyn Lind (Gotham) i Percy Hynes White (Noc w Muzeum 3) jako rodzinę Struckerów, Sean Teale (Reign) jako Eclipse/Marcos Diaz, Jamie Chung (Gotham) jako Blink/Clarice Fong, Emma Dumont (Aquarius) jako Polaris/Lorna Dane, Blair Redford (Satisfaction) jako Thunderbird/John Proudstar i Coby Bell (Burn Notice) jako Agent Służb Sentinel Jace Turner.

Źródło: CBR.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] X-Men. Punkty zwrotne: Wojna o Mesjasza

Po starcie formatu Epic Collection w Polsce, który zapoczątkowały Ostatnie Łowy Kravena ze Spider-Manem w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *