PANTEON / NEWSY / [NEWS] Znamy tytuł, reżysera oraz datę premiery filmu o Black Cat i Silver Sable!

[NEWS] Znamy tytuł, reżysera oraz datę premiery filmu o Black Cat i Silver Sable!

Poprzedni tydzień przyniósł nam wiadomość o Tomie Hardym, którego zobaczymy w roli Eddiego Brocka w Venomie od Sony. Ta sama wytwórnia dziś ogłosiła datę premiery, reżysera oraz tytuł produkcji, której głównymi bohaterkami będą Black Cat i Silver Sable.

Silver and Black, bo taki tytuł nosi film, wyreżyseruje Gina Prince-Bythewood (reżyserka pilota Cloak and Dagger). Scenariuszem zajmuje się  Chris Yost, który usiadł nad wczesną jego wersją napisaną przez Lisę Joy. Premiera zaplanowana została na październik 2018 roku. Jeśli chodzi o informacje o obsadzie, nadal czekamy na ogłoszenia.

Black Cat pierwszy raz pojawiła się w komiksie Amazing Spider-Man #194 1979 roku. Jest ona niemal nieodłączną częścią historii Parkera, a nawet przez jakiś czas była jego dziewczyną, pomimo tego, że jest ona złodziejką. Ostatnimi czasy jednak odwróciła się od Spider-Mana i założyła własną grupę złoczyńców.

Silver Sable zadebiutowała na kartach komiksu Amazing Spider-Man #265 w 1985 roku. Jako najemniczka, często ścierała się z Parkerem, ale wielokrotnie również z nim współpracowała. Obecnie zarządza firmą, która na swój celownik bierze zbrodniarzy wojennych.

Źródło: CBR.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Film o Black Cat i Silver Sable od Sony

Sony Pictures nie poprzestaje na zapowiedziach filmu o Venomie i ogłasza prace nad kolejnymi projektami …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *