PANTEON / NEWSY / [NEWS] Znamy skład drużyny w nadchodzącym serialu „Marvel’s New Warriors”!

[NEWS] Znamy skład drużyny w nadchodzącym serialu „Marvel’s New Warriors”!

Około miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Marvel wraz z Freeform zdecydowali się wyprodukować serial New Warriors. Jedyną potwierdzoną postacią, aż do dziś, była Squirrel Girl.

Na oficjalnej stronie Marvela opublikowany został skład drużyny, którą zobaczymy w serii, nadal pozostającej we wczesnych fazach produkcji. Do Squirrel Girl dołączą Craig Hollis (Mister Immortal), Dwayne Taylor (Night Thrasher), Zack Smith (Microbe), Robbie Baldwin (Speedball) oraz Deborah Fields (Debrii). Poniżej możecie przeczytać krótkie opisy postaci.

  • Doreen Green (Squirrel Girl) – „Moce wiewiórki, moce dziewczyny”. Ma zdolności akrobatyczne, jest silna, potrafi walczyć i rozmawia z wiewiórkami. Doreen jest totalną pełnoprawną fanką. Jest też naturalna liderką – pewna siebie, twarda, ale jednocześnie niewinna. Doreen jest skoczna i pełna energii a największą zaletą jest jej optymizm. Wierzy w innych i inspiruje ludzi, aby i oni sami wierzyli w siebie. Wszędzie zabiera ze sobą swoją wiewiórkę, Tippy Toe.
  • Craig Hollis (Mister Immortal) – Jego supermocą jest nieśmiertelność. Chyba. Tak przynajmniej twierdzi. Drużynowy zadymiarz i rozpustnik. Craig czasami zachowuje się jak „Najbardziej Interesujący Mężczyzna Świata”, ale jest bardziej zadziorny niż pewny siebie, a czasami nawet czarująco naburmuszony. Może i jego supermoc wydaje się zdumiewająca, ale Craig jeszcze jej nie wykorzystał; jest leniwy i stwierdził, że skoro ma nieskończoną ilość czasu, aby nauczyć się walczyć to po co się spieszyć?
  • Dwayne Taylor (Night Thrasher) – Dwayne jest lokalnym celebrytą „herosem”, która ma swój własny kanał na YouTube. Błyskotliwy, silny, wielkoduszny i może za bardzo zapatrzony w siebie. Dwayne jest bezwstydnym lansiarzem samego siebie oraz przedsiębiorcą. Pomimo tego mocno wierzy w sprawiedliwość, nawet jeśli jest to jego wersja sprawiedliwości. Dwayne ukrywa fakt, że pochodzi z bardzo bogatej rodziny ponieważ boi się utraty swojego statusu na ulicach.
  • Robbie Baldwin (Speedball) – Jego supermocą jest tworzenie kul z energii kinetycznej. Robbie dorastał oglądając quinjety startujące z Wieży Avengers i kocha ideę bycia bohaterem. Jest impulsywny i niedojrzały, lubi zadowalać ludzi i ma nieco dziwną pewność siebie. Pewnie myślicie, że rzucanie kul kinetycznej energii jest niesamowite i efektywne, jednak Robbie nie do końca kontroluje swoje moce.
  • Zack Smith (Microbe) – Zack może rozmawiać z drobnoustrojami. Jest nieśmiałym hipochondrykiem, którego zdolności zrobiłi z niego niemal telepatę – zarazki mówią mu, gdzie byłeś, co jadłeś i z kim się spotkałeś. Sekrety przy nim nie istnieją. Jest słodkim gościem, którego drużyna bierze pod swoje skrzydła i pomaga mu odnaleźć i rozwinąć pewność siebie.
  • Deborah Fields (Debrii) – Jej supermocą jest telekineza niskiego poziomu. Sprytna Deborah jest dumna, zabawna oraz bystra. Śmiało ujawniła, że jest lesbijką, jednak w prywatnym życiu doznała już bardzo dotkliwej straty w bezpośrednim rezultacie super-heroizmu. Potrafi zająć się sobą, a przynajmniej tak twierdzi. Wytyka ludziom, kiedy opowiadają głupoty i kłamstwa oraz nie boi się wygłaszać własnych opinii.

Marvel’s New Warriors będzie pierwszym serialem komediowym w dorobku Marvela i będzie sobie liczyć dziesięć półgodzinnych epizodów. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale planowana jest na 2018 rok na kanale Freeform, podobnie jak Marvel’s Cloak and Dagger.

Źródło: Marvel.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Znamy pełną obsadę drużyny serialowej adaptacji „New Warriors”!

Marvel może i długo czekał z ogłoszeniem obsady serialu, ale jak już się za to …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *