PANTEON / NEWSY / [NEWS] Znamy reżysera „Captain Marvel”!

[NEWS] Znamy reżysera „Captain Marvel”!

Po miesiącach spekulacji, przeciekach ze studia i plotkach w końcu otrzymaliśmy nazwiska reżyserskiego duetu, który zajmie się Captain Marvel.

Reżyserii pierwszego filmu o super-bohaterce w stajni Marvel Studios zajmą się Anna Boden oraz Ryan Fleck (Mississippi Grind). Źródła donoszą, iż decyzja została podjęta po kilku spotkaniach z Boden i Fleckiem, podczas których opisywana wizja Kapitan Marvel utrzymywała zadowalający poziom.

W sieci pojawił się również opis kostiumu głównej bohaterki.

Fanom komiksów z Danvers spodoba się, że projekt kostiumu jest niemal idealnie zgodny z tym, który widzieliśmy na okładce Captain Marvel #1 z 2014 roku wykonanej przez Davida Lopeza. Różnica jest jedna: kolor żółty użyty w projekcie jest o wiele jaśniejszy, a podobno miejscami nawet przypomina biały.

Nad scenariuszem Captain Marvel pracują Meg LeFauvre (W Głowie się nie Mieści) oraz Nicole Perlman (Strażnicy Galaktyki). Film opowiadać będzie o Carol Danvers, pilocie Air Force, której DNA zmieszało się z DNA kosmity (w MCU będzie to DNA Kree) podczas wypadku. Fuzja ta nadaje jej super-moce: siłę, latanie oraz projekcję/rzuty energii. Dokładana data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Shazam! Potworne Stowarzyszenie Zła

Tak jak w okolicach premiery filmowego Aquamana Egmont wypuścił do sklepów antologię komiksów o przygodach …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *