PANTEON / NEWSY / [NEWS] Znamy pełną obsadę drużyny serialowej adaptacji „New Warriors”!

[NEWS] Znamy pełną obsadę drużyny serialowej adaptacji „New Warriors”!

Marvel może i długo czekał z ogłoszeniem obsady serialu, ale jak już się za to zabrał, to z pompą. Oto cała tytułowa drużyna!

Marvel’s New Warriors jest pierwszą serialową produkcją, która zgodnie z zapowiedziami będzie przede wszystkim komedią. Serial powstaje przy współpracy Marvela z ABC (stacją nadającą Agents of SHIELD, czy zakończoną już Agentkę Carter) oraz Freeform (platformą Disneya poświęconą produkcjom young adult).

Nie będziemy Was trzymać w oczekiwaniu, oto odtwórcy głównych ról w New Warriors:

 • Milana Vayntrub (This Is Us) jako Doreen Green a.k.a Squirrel Girl
  • Doreen jest totalną pełnoprawną fanką, która posiada moce… wiewiórki. Jej największą zaletą jest optymizm, a jej najlepszym przyjacielem jest wiewiórka o imieniu Tippy Toe.

 • Derek Theler (Baby Daddy) jako Craig Hollis a.k.a Mister Immortal
  • Craig nie może umrzeć… a przynajmniej tak twierdzi. Może i jego supermoc wydaje się zdumiewająca, ale skoro ma nieskończoną ilość czasu, aby nauczyć się walczyć to po co się spieszyć?

 • Jeremy Tardy (Dear White People) jako Dwayne Taylor a.k.a Night Thrasher
  • Błyskotliwy, silny, wielkoduszny i może za bardzo zapatrzony w siebie. Dwayne jest bezwstydnym lansiarzem oraz przedsiębiorcą, jednak mocno wierzy w sprawiedliwość.

 • Calum Worthy (Austin & Ally) jako Robbie Baldwin a.k.a Speedball
  • Robbie jest impulsywny, lubi zadowalać ludzi i ma nieco dziwną pewność siebie. Rzuca kulami energii kinetycznej, nad którymi nie ma jakiejkolwiek kontroli.

 • Matthew Moy (2 Spłukane Dziewczyny, Steven Universe) jako Zack Smith a.k.a. Microbe
  • Jest nieśmiałym hipochondrykiem, który może rozmawiać z drobnoustrojami. Zarazki mówią mu, gdzie byłeś, co jadłeś i z kim się spotkałeś. Sekrety przy nim nie istnieją.

 • Kate Comer (Hello My Name is Doris) jako Deborah Fields a.k.a. Debrii
  • Deborah jest dumna, zabawna oraz bystra. Jej supermocą jest telekineza niskiego poziomu. Bardzo niskiego. Może ruszyć papierowym kubkiem.

Marvel’s New Warriors będzie pierwszym serialem komediowym w dorobku Marvela i będzie sobie liczyć dziesięć półgodzinnych epizodów. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale planowana jest na 2018 rok na kanale Freeform, podobnie jak Marvel’s Cloak and Dagger. Nieznani pozostają reżyserzy jak i scenarzysta (scenarzyści).

Źródło: Marvel.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Zwiastun (nieoficjalny) „Marvel’s The Inhumans”!

W sieci pojawił się zwiastun Marvel’s The Inhumans, kolejnej produkcji Marvel Television i stacji ABC. Nagranie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *