PANTEON / NEWSY / [NEWS] Znamy odtwórców ról Medusy i Karnaka w „Inhumans”!

[NEWS] Znamy odtwórców ról Medusy i Karnaka w „Inhumans”!

Producenci Inhumans nie zwalniają tempa, codziennie ogłaszają nowego członka obsady nadchodzącego serialu. Tym razem dowiedzieliśmy się, kto zagra Medusę oraz Karnaka.

Rola Medusy, Królowej Inhumans i żony Black Bolta (Anson Mount), przypadła Serindzie Swan (Graceland). Moc Medusy tkwi w jej długich, czerwonych włosach, może nimi poruszać na wzór mitycznej gorgony, od której zapożyczyła imię .

Scott Buck, jeden z producentów serialu, tak wypowiedział się o ich wyborze Królowej Inhumans:

Serinda Swan wnosi królewską elegancję oraz wrażenie potężnej, wewnętrznej siły i zażartej determinacji do roli Medusy. Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy, niż obsadzając ją w roli Królowej Attilanu.

W roli Karnaka zobaczymy Kena Leunga (Star Wars: The Force AwakensLost). Karnak jest kuzynem oraz jednym z najbliższych doradców Black Bolta. Jego mocą jest dostrzeganie wad i defektów, nie tylko w przedmiotach, ale również i w ludziach czy planach. Jest uważany za jednego z najwierniejszych zwolenników Black Bolta. Uchodzi za genialnego stratega oraz filozofa na królewskim dworze Inhumans.

Oto, co miał o nim do powiedzenia Scott Buck:

Ken Leung ma naturalną inteligencję, którą widać od razu i która doda głębi oraz złożoności do skomplikowanej postaci Karnaka.

Procentami Marvel’s Inhumans są: Scott Buck (Dexter, Iron Fist), Jeph Loeb (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage) i Jim Chory (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage). Roel Reine (Wyścig Śmierci, Black Sails) wyreżyseruje dwa pierwsze epizody, które zadebiutują w kinach IMAX we wrześniu tego roku, dwa tygodnie przed premierą na stacji ABC.

Źródło: Marvel.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[Recenzja] Kapitan Marvel

Dzień w pracy może się strasznie dłużyć, bez względu na towarzystwo, jeśli zaraz po skończonej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *