PANTEON / NEWSY / [NEWS] Znamy daty premier filmów Foxa

[NEWS] Znamy daty premier filmów Foxa

20th Century Fox opublikowało daty trzech filmów o mutantach, opartych na komiksach Marvela: New MutantsDeadpoola 2 oraz dotąd niezatytułowanej kolejnej produkcji z serii X-Men.

Deadpool 2 nie pojawi się na ekranach kin w Walentynki 2018, tak jak to było planowane na początku. Na sequel przygód Wade’a Wilsona będziemy musieli poczekać do 1 czerwca 2018, Dnia Dziecka. New Mutants pojawi się na ekranach kin 13 kwietnia 2018 roku.

Wraz z ogłoszeniem daty kolejnego filmu o X-Menach, studio postanowiło opublikować również jego tytuł. X-Men: Dark Phoenix będziemy mogli obejrzeć w kinach 2 listopada 2018 roku.

New Mutants wyreżyseruje Josh Boone. Film oparty jest na serii komiksowej o tym samym tytule, która opowiadała o nowej klasie mutantów w szkole Profesora Xaviera. Zdjęcia do produkcji mają zacząć się już w maju.

Reżyserem Deadpoola 2 jest David Leitch (John Wick). Na ekranie ponownie pojawi się Ryan Reynolds w roli Najemnika z Niewyparzoną Gębą, a obok niego, oprócz Josha Brolina w roli Cable’a, zobaczymy Zazie Beets jako Domino.

X-Men: Dark Phoenix ma być adaptacją komiksu The Dark Phoenix Saga. Pierwsze podejście do pokazania tej historii widzieliśmy już w X-Men: Ostatni Bastion. Sophie Turner powróci jako Jean Grey, Ty Sheridan oraz Amanda Shipp również mają powrócić jako (odpowiednio) Cyclops oraz Storm. Początek zdjęć jest zaplanowany na maj.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] X-Men. Punkty zwrotne: Upadek mutantów

Pochodząca z XXI wieku “Trylogia Mesjasza”, która wprowadziła format “Punktów Zwrotnych X-Men” na polski rynek, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *