PANTEON / NEWSY / [NEWS] Znamy datę premiery serialu „Legion”! Kolejny zwiastun.

[NEWS] Znamy datę premiery serialu „Legion”! Kolejny zwiastun.

FX ogłosiło, że pierwszy odcinek serialu inspirowanego uniwersum „X-men” będzie miał swoją premierę 08.02.2017 roku.

W zapowiedzi serii Legion widzimy życie Davida Hallera po wyjściu ze szpitala dla psychicznie chorych. Dowiadujemy się, że będzie on najważniejszym elementem w nadchodzącej „wojnie” między ludźmi a mutantami.

Za serial będzie odpowiadał Noah Hawley (Fargo, Kości). Został producentem wykonawczym serii, a także napisał i wyreżyserował pierwszy odcinek. W komiksie David Haller został przedstawiony jako bardzo potężny mutant, syn Profesora X, mający problemy psychiczne. Nie jest jeszcze do końca wiadome jak ta postać zostanie przedstawiona w serialu. Wskazówką mogą być słowa wspomnianego wcześniej producenta:

„Staramy się trzymać oryginalnego pochodzenia postaci” (New York Comic Con 2016).

Oficjalny opis serialu brzmi: „Od czasu kiedy był nastolatkiem, David, borykał się z chorobą psychiczną. Zdiagnozowany jako schizofrenik parokrotnie przebywał w szpitalu psychiatrycznym na przestrzeni wielu lat. Po dziwnym spotkaniu z innym pacjentem stanął w obliczy prawdopodobieństwa, że głosy i wizje w jego głowie mogą być prawdziwe.”

Użytkownikom twittera, którzy nie mogą doczekać się serialu proponuję śledzenie oficjalnego konta LegionFX.

źródło: cbr.com

AUTOR Martyna

Bardziej filmy niż seriale (aczkolwiek bardzo lubię "Doctor Who" i "Supernatural"). Bardziej Marvel niż DC (aczkolwiek "Young Justice" przyjemnie się oglądało). A Błażej zawsze denerwuje tak samo :P

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Fantastyczna Czwórka tom 1

Scenarzysta Jonathan Hickman stał się w ostatnich latach jednym z głównych architektów uniwersum Marvela, przez co już nawet …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *