PANTEON / NEWSY / [NEWS] Znamy datę premiery piątego sezonu „Samuraja Jacka”

[NEWS] Znamy datę premiery piątego sezonu „Samuraja Jacka”

Animacja od Genndy’ego Tartakovsky’ego zakończyła się w 2004 roku na czterech sezonach. Dopiero w 2015 rozpoczęły się rozmowy o sezonie piątym, a teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie.

Podczas Q&A na Cartoon Network Adult Swim ujawniono, że premiera kolejnego sezonu ma mieć miejsce w najbliższych miesiącach. Celem jest odświeżenie marki. Będzie on przeznaczony nie tylko dla fanów, ale również dla tych, którzy są zaznajomieni tylko z podstawami animacji bądź nie widzieli finału poprzedniego sezonu. Sam Tartakovsky przyznał, że dużo zmieniło się w życiu Jacka od ostatniego spotkania z fanami przed telewizorami. Stwierdził również, iż sezon piąty będzie opowiadał o Jacku szukającym odkupienia oraz samego siebie.

Twórca postaci przyznał, że ten sezon będzie skierowany do bardziej dojrzałej publiczności, bo i fani Samuraja Jacka nie są już dziećmi.

Piąty sezon Samuraja Jacka ma swoją premierę już 11 marca.

Źródło: ScreenRant.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[BIOS] Z Ekranu Do Komiksu

Jaki wpływ mają dzisiaj adaptacje komiksów na same komiksy? Ogromny. Począwszy od zmieniania bohaterom kostiumów, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *