PANTEON / NEWSY / [NEWS] Zdjęcia z planu „Avengers: Infinity War”

[NEWS] Zdjęcia z planu „Avengers: Infinity War”

Zdjęcie do Avengers: Infinity War trwają w najlepsze. W internecie pojawia się coraz więcej zdjęć z planu. Ba, sami aktorzy publikują kilka na swoich portalach społecznościowych.

Nadal jednak niewiele wiadomo na temat filmu, który ma połączyć wszystkich znanych nam super-herosów Kinowego Uniwersum Marvela. Najnowsze zdjęcia z planu przedstawiają Roberta Downeya Jr.’a (Tony Stark/Iron Man), Marka Ruffalo (Bruce Banner/Hulk), Benedicta Cumberbatcha (Stephen Strange/Doctor Strange) oraz Benedicta Wonga (Wong). Fani spekulują, iż może to oznaczać, że ta czwórka będzie miała między sobą bardzo dobre relacje.

Na zdjęciach widać niemałe zniszczenie, co sugeruje walkę na ulicach Nowego Jorku. Na planie pojawił się również „praktyczna” zbroja Iron Mana, co może potwierdzać to, co widzimy na zdjęciach powyżej.

Niektóre z fanowskich teorii wspominają nawet pojawienie się Illuminati, właśnie przez obecność w filmie postaci Starka, Bannera i Strange’a. Czy teoria się potwierdzi? Tego dowiemy się po premierze filmu bądź pierwszego zwiastuna. Jedno jest pewne, Marvel szykuje dla nas nie lada produkcję.

Avengers: Infinity War opisywane jest jako kulminacja całego Kinowego Uniwersum Marvela, począwszy od Iron Mana z 2008 roku. Reżyserią zajęli się bracia Joe i Anthiny Russo, odpowiedzialni za dwa ostatnie filmy o Kapitanie Ameryce. Scenariusz napisali Christopher Markus i Stephen McFeely. Potwierdzona spora obsada filmu obejmuje: Roberta Downeya, Jr’a., Chrisa Evansa, Chrisa Hemswortha, Marka Ruffalo, Jeremy’ego Rennera, Scarlett Johansson, Toma Hollanda, Elizabeth Olsen, Paula Bethany’ego, Sebastiana Stana, Benedicta Cumberbatcha, Benedicta Wonga, Chrisa Pratta, Zoe Saldanę, Karen Gillan, Vina Diesela, Dave’a Bautistę, Bradleya Coopera, Pom Klementieff oraz Josha Brolina w roli złoczyńcy, Thanosa. Premiera filmu ustalona została na 25 kwietnia 2018 roku.

Źródło: APNews.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[Recenzja] Kapitan Marvel

Dzień w pracy może się strasznie dłużyć, bez względu na towarzystwo, jeśli zaraz po skończonej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *