PANTEON / NEWSY / [NEWS] Zapowiedzi Timof Comics – co nam przyniesie końcówka listopada?

[NEWS] Zapowiedzi Timof Comics – co nam przyniesie końcówka listopada?

Centaurus, Ralph Azham 9: Punkt zwrotny oraz Nasz przyjaciel Szatan – trzy komiksowe premiery od Timof Comics mogą być idealną propozycją na długie listopadowe wieczory, ale także… gwiazdkowy prezent. Przyjrzyjmy się bliżej zapowiedziom wydawnictwa.

Centaurus 1: Ziemia obiecana

Planeta Ziemia przestała nadawać się do życia.

Przodkowie Ziemian przemierzają kosmos na pokładzie „statku-świata” poszukując nowej, gościnnej planety. Sądzą, że znaleźli ją w gwiazdozbiorze Centaura. Ale na miejscu czekają ich tajemnicze widma i groźne pułapki…

Centaurus to owoc współpracy brazylijsko-francuskiego duetu scenarzystów –  Leo-Rodolphe z rysownikiem Zoranem Janjetovem (Technokapłani).

Za 48 stron komiksu w miękkiej oprawie zapłacimy 37.00 zł. Premiera już 28 listopada.

fot. Timof Comics

Ralph Azham 9: Punkt zwrotny

Ralph Azham znalazł się na rozdrożu. Kiedy jego przyjaciele pokładają w nim nadzieję, że utrzyma pokuj i rozprawi się z nowym wrogiem – Tildą Ponns, pogromca Vom Syrusa musi zmierzyć się z całkiem nowym wyzwaniem. Jak poradzić sobie z władzą i płynącą z niej odpowiedzialnością. W obawie, że pod wpływem posiadanej władzy stanie się złą osobą, postanawia zrezygnować z funkcji Naczelnika Astolii. Jednak odnalezienie blokującej perły, sprawia, że ciąg następujących potem wydarzeń, prowadzi go na nową drogę.

Komiks Lewisa Trondheima również liczy 48 stron, miękka oprawa. Wydawnictwo zapowiedziało identyczną cenę – 37.00 zł. Premiera 28 listopada.

fot. Timof Comics

Nasz przyjaciel Szatan

Książę Ciemności przeżywa kryzys wieku średniego. Nie potrafi sprostać rozbuchanym oczekiwaniom współczesnego świata. Spędza noce włócząc się po Piekle w szlafroku i topiąc smutki w wódce. Jednak spotkanie z rozczarowanymi Satanistami staje się kroplą, która przelewa czarę goryczy. Szatan pozywa Kościół Katolicki o zniesławienie i wyrusza na Ziemię, by oczyścić swoje imię w sądzie.

Polskie trio w akcji, czyli Dominik L. Marzec (scenariusz), Łukasz Lalko i Michał Murawski (rysunki) prezentują nam jedną z ciekawszych propozycji komiksowych. 120 stron w miękkiej oprawie w cenie 49.00 zł. Premiera 28 listopada.

fot. Timof Comics

Źródło: Timof.pl

AUTOR Bartek Wojnowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *