PANTEON / NEWSY / [NEWS] Zapowiedzi dwóch pierwszych numerów „Secret Empire” od Marvel Comics

[NEWS] Zapowiedzi dwóch pierwszych numerów „Secret Empire” od Marvel Comics

Secret Empire będzie liczyć sobie dziewięć numerów, a zamieszani w wydarzenia opisywane w serii będą wszyscy najważniejsi super-bohaterowie.

Secret Empire #1

Scenariusz: Nick Spencer, oprawa graficzna: Steve McNiven, okładka główna: Mark Brooks, okładka „Hydra Hero”: Andrea Sorrentino, okładka „Party”: Todd Nauck, okładka „Action Figure”: John Tyler Christopher.

Wydarzenie to szykowało się przez miesiące i przez wiele tytułów! Nadszedł moment, aby Steve Rogers wyszedł z cienia i oficjalnie zadeklarował swoje oddanie Hydrze! Jak Herosi świata Marvela poradzą sobie ze zdradą ze strony najbardziej zaufanej osoby pośród nich? Co to oznacza dla całego świata? Mapa Uniwersum Marvela zmienia się nie do poznania. ZAUFAJ TAJEMNEMU IMPERIUM!

Secret Empire #2

Scenariusz: Nick Spencer, oprawa graficzna: Steve McNiven, okładka główna: Mark Brooks, okładka „Hydra Hero”: Andrea Sorrentino.

Spowici w ciemności, otoczeni sługusami Barona Mordo oraz odcięci od wszelkiej pomocy, Defenders wraz z Doktorem Strangem robią wszytko, co w ich mocy, aby uratować niewinnych mieszkańców Ziemi. Czy Dagger okaże się kluczem do zakończenia całej tej sytuacji? W międzyczasie… czy pojawienie się nowego super-herosa pomoże Iron Manowi zrozumieć tak drastyczną zmianę w Kapitanie Ameryce? TAJEMNE IMPERIUM CIĘ OCHRONI!

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Lepsi wrogowie Spider-Mana

Być może największa magia uniwersum Marvela leży w tym, że dzięki gigantycznym rozmiarom, które osiągnęło …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *