PANTEON / NEWSY / [NEWS] Zagraj w Injustice 2 przed premierą!

[NEWS] Zagraj w Injustice 2 przed premierą!

Zaledwie kilka dni temu mogliśmy zobaczyć pierwszy zwiastun fabularny kontynuacji bijatyki z 2013, pt. Injustice: Gods Among Us, a dziś ruszyły zapisy do bety gry!

https://beta.injustice.com/index.php

Właściciele komputerów osobistych na razie będą musieli obejść się smakiem, ponieważ w betę pogramy tylko na konsolach. Nie oznacza to oczywiście że gra nie pojawi się na PC. Być może twórcy planują ten sam zabieg co przy premierze pierwszej części Injustice – gdzie gra pojawiła się na komputerach dłuższy czas po premierze na konsole poprzedniej generacji. Warto także zaznaczyć że twórcy już 7 miesięcy temu zapowiedzieli rozszerzenia do gry, co pozwala nam spekulować że produkt który dostaniemy może być niepełny.  Miłą informacją natomiast jest bonus dla osób które zakupią wersję przedpremierową, ponieważ będą mogli zagrać postacią Darkseida.

 

AUTOR Maja Głogowska

Nastolatka wychowana przez Hollywood. Uwielbia szeroko pojętą popkulturę i sztukę. Jeżeli spotkalibyście się na ulicy pewnie gloryfikowałaby Nintendo i gry ekskluzywne Playstation, a jakbyś poprosił ją o polecenie filmu to zasugerowałaby seans "The Florida Project". Wierny żołnierz batalionu Archie Comics.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Batman Ziemia Jeden tom 3.

Od ponad dekady w mniejszym lub większym stopniu jestem zmuszony narzekać na większość rozwiązań w …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *