PANTEON / NEWSY / [NEWS] „Wonder Woman” przebija „Batman v Superman” oraz „Suicide Squad” w box office!

[NEWS] „Wonder Woman” przebija „Batman v Superman” oraz „Suicide Squad” w box office!

Wszystko wskazuje na to, że Wonder Woman radzi sobie lepiej niż poprzednie filmy z DC Extended Universe. W drugim weekendzie po premierze zarobkami przewyższa Batman v Superman oraz Suicide Squad.

Film do soboty zarobił 23,8 milionów dolarów. Szacuje się, że do wczoraj zarobił już w sumie 57 milionów dolarów. To więcej niż Batman v Superman (51,3 mln dolarów) oraz Suicide Squad (43,5 mln dolarów). Wynik jest zaskakujący ponieważ oba filmy wypadły lepiej podczas premierowych weekendów: pierwszy z nich zarobił 166 mln dolarów, drugi 133,6 mln dolarów, a Wonder Woman zakończyła swoje pierwsze trzy dni w kinach z wynikiem 103,2 mln dolarów.

Wyniki te pokazują, że pozytywne opinie o najnowszym filmie ze stajni DC EU pomagają w jego wyniku finansowym, tak samo jak niezbyt przychylne opinie o Batman v Superman oraz Suicide Squad przyczyniły się do dalszych słabych wyników obu produkcji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z szacunkami, Wonder Woman skończy swój drugi tydzień z wynikiem 205 mln dolarów.

Wonder Woman to długo oczekiwana, solowa przygoda jednej z ikonicznych superbohaterek wydawnictwa DC. Reżyserii filmu podjęła się Patty Jenkins (Monster), scenariusz napisali Allan Heinberg i Zack Snyder. W roli głównej zobaczymy Gal Gadot, która odegrała postać Diany Prince także we wcześniejszym Batman V Superman. Film obecnie można zobaczyć w kinach.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Suicide Squad: Zła krew

Niesławny – zarówno ze względu na fabularne założenia, jak i na skojarzenia z nieudaną adaptacją …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *