PANTEON / NEWSY / [NEWS] Wideo z planu „Marvel’s The Inhumans”

[NEWS] Wideo z planu „Marvel’s The Inhumans”

Zdjęcia do serialu nadal wykonywane są w stolicy Hawajów. Tym razem na Twitterze pojawiły się dwa nagrania z udziałem Ansona Mounta oraz… radiowozów policyjnych.

Na nagraniach widzimy Mounta (Black Bolt) podczas ucieczki przed dwoma radiowozami. Aktor nie ma na sobie skórzanego stroju Bolta, który widzieliśmy na wcześniejszych zdjęciach z planu, a zwykły garnitur. Najprawdopodobniej postać próbuje wtopić się w tłum, ale co poszło nie tak… tego dowiemy się dopiero podczas premiery serialu.

Obsada serialu to: Anson Mount jako Black Bolt, Iwan Rheon jako Maximus, Serinda Swan jako Medusa, Ken Leung jako Karnak, Eme Ikwuakor jako Gorgon, Isabelle Cornish jako Crystal, Mike Moh jako Triton oraz Sonya Balmores jako Auran.

Premiera dwóch pierwszych odcinków Marvel’s The Inhumans reżyserowanych przez Roela Reine odbędzie się 1 września tego roku w kinach IMAX. Od 26 września serial będzie można zobaczyć na stacji ABC, która go współprodukcje wraz z Marvel Television.

Źródło: Twitter.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Znamy pełną obsadę drużyny serialowej adaptacji „New Warriors”!

Marvel może i długo czekał z ogłoszeniem obsady serialu, ale jak już się za to …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *