PANTEON / NEWSY / [NEWS] Wgląd w „The Defenders” #1 od Bendisa i Marqueza

[NEWS] Wgląd w „The Defenders” #1 od Bendisa i Marqueza

Serial produkcji Marvela i Netflixa, jednoczący Daredevila, Jessicę Jones, Luke’s Cage’a oraz Danny’ego Randa, Marvel’s The Defenders, już za dwa miesiące będzie dostępny na wcześniej wspomnianej platformie. Nic dziwnego więc, że Marvel postanowił stworzyć kolejną serię z tą czwórką bohaterów w rolach głównych.

Najnowsza seria The Defenders zapowiadana była przez Marvel Comics już od dłuższego czasu na kanałach społecznościowych wydawnictwa. Sneak peeki do nowego komiksu pokazywały kadry, na których ludzie wypowiadali się na temat głównych herosów. W nocy został opublikowany w sieci opis, data premiery oraz okładki wraz z kilkoma stronami z komiksu.

Okładka autorstwa Davida Marqueza i Justina Ponsora

Scenariuszem The Defenders zajął się nie kto inny jak Brian Michael Bendis. Do niego dołączył David Marquez wspierany przez Justina Ponsora (kolory), którzy zajęli się oprawą graficzną. Oto oficjalny opis serii:

Daredevil! Luke Cage! Jessica Jones! Iron Fist! Osobno, ta czwórka herosów była na przedzie linii obrony, aby ulice tego miasta były bezpieczne! Teraz jednak, kiedy zabójczy wróg z mrocznej przeszłości zbiera siły w przestępczym światku, będą musieli złączyć się w jedno – będą musieli zostać OBROŃCAMI! Brian Michael Bendis i David Marquez łączą siły i przynoszą Wam kolejną super-drużynę, w duchu New Avengers!

Za okładki alternatywne odpowiadają: Alex Maleev, David Mack, David Marquez, Gabriele Dell’otto, Jack Kirby, John Tyler Christopher, Neal Adams, Ron Lim i Skottie Young.

Komiks pojawi się w sklepach już 14 czerwca!

Źródło: CBR.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Świt X. X-Men tom 1

Prolog inicjatywy Świtu X – wspólnego tytułu dla całego szeregu zrestartowanych serii o mutantach – …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *