PANTEON / NEWSY / [NEWS] Voltron Na Ekranach Kin

[NEWS] Voltron Na Ekranach Kin

Znana Voltron może się wkrótce doczekać adaptacji w wersji aktorskiej. Scenariuszem ma się zająć twórca dialogów do filmu Watchmen: Strażnicy.

Fani Alana Moore’a doskonale znają jego opus mundi – komiks pod tytułem Strażnicy. Scenarzystą ekranizacji z 2009 roku był David Hayter. Nie lada gratką może być aktorska odsłona animacji Voltron, zwłaszcza, że scenariuszem ma się zająć właśnie Hayter!

Anime z lat 80 – Voltron – obrońca wszechświata (emitowany m.in. na stacji Polsat) pojawi się już w styczniu na Netflixie. W 2011 Nickelodeon wyprodukował kontynuację, która ostała się tylko jeden sezon. Najnowszym na razie podejsciem do tej historii jest zaś Voltron: Legendary Defender (zwiastun powyżej) – serial animowany Netflixa, którego drugi sezon właśnie powstaje.
Producentem wersji aktorkiej ma być Tom Engelman – współtwórca Jeźdźca znikąd (w roli głównej Johnny Depp). Czy projekt Universal Pictures ma rację bytu? Czy nazwisko scenarzysty znanego z adaptacji komiksu Allana Moore’a jest gwarantem sukcesu? Piszcie w komentarzach.

Źródło: comicbookmovie.com

AUTOR Bartek Wojnowski

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Strażnicy. Rorschach

Doświadczenie mówi, że dopisywanie kolejnych rozdziałów i reinterpretacji do świata Strażników Alana Moore’a raczej nigdy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *