PANTEON / NEWSY / [NEWS] Twin Peaks – Agent Copper w Nowym Zwiastunie

[NEWS] Twin Peaks – Agent Copper w Nowym Zwiastunie

„It is Happening again… „, tylko kwestią czasu było to, kiedy na jednym z serii krótkich zwiastunów kontynuacji Twin Peaks zobaczymy kultową postać Dale’a Coopera, graną przez Kyle’a MacLachlana. Premiera nowego sezonu serialu zaplanowana została na 21 maja. Twin Peaks wystartuje specjalnym, dwugodzinnym odcinkiem, który od razu po emisji pojawi się w internecie. Choć powrót „gumy, którą tak lubimy” zbliża się wielkimi krokami, nie dostaliśmy jeszcze żadnego pełnoprawnego, „klasycznego” zwiastuna i prawdopodobnie nigdy takiego nie zobaczymy.

Poprzedni klip ma bardzo podobną formę i również kończy się napisem „The Return” (poniżej). Pozostaje nam cierpliwie czekać oraz liczyć, że reżyser David Lynch kolejny raz sprosta własnej legendzie.

AUTOR Maja Głogowska

Nastolatka wychowana przez Hollywood. Uwielbia szeroko pojętą popkulturę i sztukę. Jeżeli spotkalibyście się na ulicy pewnie gloryfikowałaby Nintendo i gry ekskluzywne Playstation, a jakbyś poprosił ją o polecenie filmu to zasugerowałaby seans "The Florida Project". Wierny żołnierz batalionu Archie Comics.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[Recenzja] Head Lopper & Wyspa albo Plaga Bestii

–  Norgal! Co jest najlepsze w życiu? – zapytała głowa Agaty, Błękitnej Wiedźmy. – To …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *