PANTEON / NEWSY / [NEWS] „The Shadow” #1, czyli pierwsze spojrzenie na trzeci volumin od Dynamite Entertainment

[NEWS] „The Shadow” #1, czyli pierwsze spojrzenie na trzeci volumin od Dynamite Entertainment

Dynamite Entertainment ponownie wzięło się za komiks The Shadow. Mamy dla Was pierwsze spojrzenie na okładki oraz wnętrze.

Za serię odpowiadają tym razem Simon „Si” Spurrier (scenariusz; X-Force, X-Men: Legacy, Judge Dredd) oraz Daniel HDR (oprawa graficzna: Superman, Cyborg).

Autor okładki: Kenneth Rocafort

Oto oficjalny opis nowej serii:

Przez większą część stulecia złowrogi śmiech Cienia przyprawiał kryminalistów o dreszcze, jednak w czasach współczesnych ulice Manhattanu znacząco ucichły. Nie został on pomimo to zapomniany. Nie zapomnieli o nim ludzie, których uratował. Mary Jerez jest jedną z tych osób. Cień ocalił ją z jednej z okropnych, szkolnych strzelanin i od tamtego czasu Mary wie, że w sercach ludzi chowa się zło. Kiedy boleśnie poparzony mężczyzna, silny i zaciekły pomimo swoich ran, zostaje przywieziony do szpitala i trafia pod jej opiekę, Mary jest pewna, że go zna. Czy ten tajemniczy człowiek jest Cieniem? I czy z pomocą Mary kryminaliści ponownie poznają strach przed jego wersją sprawiedliwości?

The Shadow #1 zadebiutuje na półkach z komiksami 9 sierpnia tego roku.

Źródło: CBR.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] James Bond 007: WARG

Nie da się ukryć, że Non Stop Comics przebojem wdarło się na polski rynek wydawniczy. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *