PANTEON / NEWSY / [NEWS] „The Defenders” #3 i „Generation X” #4 – podgląd

[NEWS] „The Defenders” #3 i „Generation X” #4 – podgląd

Black Cat współpracuje z Diamondbackiem, ale ratuje Luke’a Cage’a? Defenders kontra The Punisher? Tymczasem młodzi mutanci pod wodzą Jubilee biorą sprawy w swoje ręce, nie czekając na dorosłych i ich pomoc…

The Defenders #3 ze scenariuszem Briana Michaela Bendisa, oprawą graficzną Davida Marqueza i Justina Ponsora oraz główną okładką Marqueza pojawi się już 12 lipca. Okładki alternatywne wykonali Jim Lee i W. Scott Forbes.

Punisher atakuje! Nieprzyjemne ulice Marvela stają się bardziej niebezpieczne, więc co skłoniło Franka Castle do walki z innymi samozwańczymi obrońcami? Czyż oni wszyscy nie mają tego samego zadania? Kolejny groźny rozdział w historii najgorętszej drużyny komiksowej, dostarczony Wam przez tych samych ludzi, którzy stworzyli Milesa Moralesa i Invincible Iron Mana!

Generation X #4 napisała Christina Strain, warstwą graficzną zajęli się Amilcar Pinna, Martin Morazzo, Roberto Poggi i Felipe Sobreiro. Główną okładkę wykonał Terry Dodson, a alternatywną Jim Lee. Zeszyt pojawi się 12 lipca.

Biorąc na siebie zadanie złapania napastnika atakującego mutantów w Central Parku, „Kochane Niedojdy” Instytutu Xaviera wyruszają na poszukiwania. Nie są przygotowani na to, co zastaną, kiedy trop poprowadzi do najbardziej onieśmielającego przeciwnika Generation X… Emplate powróciła! Nie jest ona jednak tym samym potworem, jakim ją zapamiętali…

Źródło: CBR.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Thor J. Michaela Straczynskiego

Wydany w Dzień Dziecka album zatytułowany po prostu Thor (bez żadnego rozwinięcia, podtytułu czy charakterystycznego …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *