PANTEON / NEWSY / [NEWS] W świetle rodzinnej tragedii Zack Snyder nie dokończy „Justice League”

[NEWS] W świetle rodzinnej tragedii Zack Snyder nie dokończy „Justice League”

Chcemy na początku wyrazić nasze kondolencje dla Zacka Snydera, chociaż sam zainteresowany tego nie przeczyta. W marcu tego roku umarła jego córka. W wieku 20 lat popełniła samobójstwo.

W świetle tych wydarzeń Snyder zdecydował, że nie wróci na plan Justice League. Film obecnie jest w fazie dokrętek. W kilku miejscach scenariusz jest uzupełniany, a aktorzy kręcą kilka scen by wypełnić luki.

Zamiast Snydera na stołku reżysera usiądzie Joss Whedon, który w przyszłości ma stanąć za sterami kinowej produkcji o Batgirl. Wkład Whedona będzie jednak minimalny, bo chodzi tylko o utrzymanie przyjętej konwencji.

Oto co reżyser Batman v Superman oraz Justice League powiedział w wywiadzie dla Hollywood Reporter:

Myślałem, że powrót do pracy będzie katarktyczny, że zatonę w natłoku pracy i zobaczę, czy w ten sposób sobie poradzę. Wymagania tej pracy są bardzo duże, ona pochłania bez reszty. Przez ostatnie dwa miesiące doszedłem do wniosku… Zdecydowałem, żeby wycofać się z filmu, żeby spędzić czas z rodziną i dziećmi, którzy naprawdę mnie potrzebują. Wszyscy przeżywamy trudne chwile. Ja przeżywam trudne chwile.

Premiera filmu wyznaczona jest na 17 listopada 2017 roku. W rolach głównych Ben Affleck, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher i Henry Cavill.

AUTOR Paweł Kicman

PRZECZYTAJ TAKŻE

[FELIETON] Komiksowe podsumowanie roku 2017

Żegnaj 2017. Witaj 2018. Przynieś nam więcej dobrych komiksów… i nie tylko. Dość odważnie, bo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *