PANTEON / NEWSY / [NEWS] Kiedy rozpoczną się zdjęcia do aktorskiej serii „Teen Titans”?

[NEWS] Kiedy rozpoczną się zdjęcia do aktorskiej serii „Teen Titans”?

Jeszcze w kwietniu świat obiegła wiadomość o umieszczeniu aktorskiego serialu Teen  Titans w planach DC Entertainment na 2018 rok. Od tamtego czasu pojawiło się niewiele więcej informacji.

Najwyższy czas jednak na napływ nowinek odnośnie Teen Titans. Pierwszą z aktualizacji jest ustalenie daty rozpoczęcia zdjęć. Najprawdopodobniej zaczną się one wczesną jesienią, 25 września w Atlancie, w stanie Georgia. Właśnie w związku z ogłoszeniem tej daty można się spodziewać, że już niedługo pojawią się informacje odnośnie obsady.

Teen Titans trafią do telewizji.

Już teraz fani zastanawiają się, czy serial będzie nawiązywał do produkcji nadawanych w stacji The CW i czy aktorzy z tych seriali pojawią się w Teen Titans. Nie potwierdzono jednak jeszcze, czy najnowszy serial należy do telewizyjnego świata DC Comics, nie wiadomo nawet, czy będzie emitowany na wcześniej wspomnianej stacji.

Oto oficjalny opis Teen Titans:

[Teen Titans] opowiada o grupie młodych prawie-super-herosów zrekrutowanych z każdego zakątka DC Universe. Dick Grayson wychodzi z cienia by zostać liderem nieustraszonej drużyny nowych herosów, której członkami są m. in. Starfire i Raven.

Teen Titans produkowane jest przez Geoffa Johnsa, Grega Berlanti i Akivę Goldsmana – to samo trio, które odpowiada za seriale DC ze stajni  The CW. Goldsman zajął się również scenariuszem do serii, zapowiedzianej na 2018 rok.

Źródło: ComicBook.com

 

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[KONKURS] Święta 2017 – WYNIKI KONKURSU

!!WYNIKI KONKURSU!! Po bardzo burzliwej kłótni, wrzasku, rzucaniu klawiaturami i podduszaniu mysimi ogonami, w końcu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *