PANTEON / NEWSY / [NEWS] Rola mentora Hana Solo obsadzona!

[NEWS] Rola mentora Hana Solo obsadzona!

Strona starwars.com potwierdziła najnowszą, głośną plotkę dotyczącą spin-offu Gwiezdnych Wojen – filmu o Hanie Solo. Woody Harrelson zagra mentora głównego bohatera. 

 

„Jestem mentorem Hana, ale oprócz tego także trochę krymininalistą. Nie powinienen mówić nic więcej – moc mi na to nie pozwala”. Powiedział Harrelson serwisowi Mashable.

To nie pierwsze duże nazwisko w filmie. Na srebrnym ekranie Woody’emu Harrelsonowi towarzyszyć będą Alden Ehrenreich (Ave, Cezar!), Donald Glover (Marsjanin, Atlanta) i Emilia Clarke (Gra o Tron, Terminator: Genisys). Reżyserią zajmie się Phil Lord oraz Christopher Miller (Lego Przygoda).

Fabuła filmów skupiać się będzie na postaci Hana Solo i tego jak został przemytnikiem którego poznaliśmy w Nowej Nadziei. Premiera filmu 25 maja 2018.

Źródło: starwars.com/mashable.com

AUTOR Maja Głogowska

Nastolatka wychowana przez Hollywood. Uwielbia szeroko pojętą popkulturę i sztukę. Jeżeli spotkalibyście się na ulicy pewnie gloryfikowałaby Nintendo i gry ekskluzywne Playstation, a jakbyś poprosił ją o polecenie filmu to zasugerowałaby seans "The Florida Project". Wierny żołnierz batalionu Archie Comics.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Skywalker. Odrodzenie

W ciągu poprzednich kilkudziesięciu godzin światowy internet został zalany przez tsunami postów i recenzji, dokumentującymi …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *