PANTEON / NEWSY / [NEWS] Rock’n’rollowy komiks od Dynamite Entertainment- „KISS/Vampirella”

[NEWS] Rock’n’rollowy komiks od Dynamite Entertainment- „KISS/Vampirella”

KISS/Vampirella #1 to komiks autorstwa Chrisa Sebela z oprawą graficzną od Annapaola Martello. 

Za okładki odpowiadają Juan Doce, Carli Idhe oraz Roberto Castro. Pierwszy numer będzie kosztował standardowe $3,99 i pojawi się w sklepach 7 czerwca br.

LA jest miastem dziwnym, jednak latem 1974 roku Miasto Aniołów wydaje się być wyjątkowo demoniczne. Temperatura rośnie a do miasta przybywa coraz więcej stworzeń – wśród nich jest Vampirella. Vampi poluje na stwory z koszmarów, chroniąc ludzi przed złem. Każdej nocy również podbija scenę jako członkini złożonego z samych kobiet zespołu Witchkraft – ratując scenę rock 'n' rolla przed śmiercią. Z pomocą przybywają cztery postaci:  The Starchild, The Demon, The Spaceman and The Catman. Z dala od domu oraz w trakcie nagrywania swojego albumu, KISS odkrywają, że ich ulubione zespoły z Los Angeles tajemniczo się rozpadły, zniknęły, zaprzedały albo członkowie oszaleli. Kapela zostaje wciągnięta w intrygę mającą na celu pozbycie się rok 'n' rolla raz na zawsze.

Źródło: CBR.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] James Bond 007: WARG

Nie da się ukryć, że Non Stop Comics przebojem wdarło się na polski rynek wydawniczy. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *