PANTEON / NEWSY / [NEWS] Pyrkon już za siedem dni!

[NEWS] Pyrkon już za siedem dni!

Pozostał jeszcze tydzień do największego festiwalu fantastyki w Polsce – Pyrkonu, który ma miejsce w Poznaniu.

Tegoroczna, siedemnasta edycja również odbywać się będzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 28-30 kwietnia. Czas uczestnikom umilać będą: prelegekcje na tematy od komiksów przez seriale po spotkania z pisarzami, wioski LARPowe, pokazy cosplayu, wystawy, game room… Wszystko to i jeszcze więcej.

Organizatorem Pyrkonu jest Stowarzyszenie Klub Fantastyki Druga Era, działający od 18 lat i zajmujący się (oprócz organizacji festiwalu) sesjami RPG, spotkaniami z grami planszowymi czy czytelniczymi.

Spis prelekcji możecie znaleźć tutaj, mapę terenu całego festiwalu tu, a tu dowiecie się, jakie są rodzaje biletów oraz gdzie je zakupić.

Warto wspomnieć, że tegoroczny Pyrkon przyniesie ze sobą spotkanie z Sebastianem Roché, najbardziej znanym z roli Balthazara w Nie z Tego Świata, Mikaela Mikaelsona w The Originals czy Kardynała Michela Marivaux w Młodym Papieżu. Przez całe trzy dni trwania festiwalu można będzie wziąć udział w jednym ze spotkań z aktorem, zdobyć jego autograf a nawet pstryknąć sobie zdjęcie!

 Delegacja z naszej redakcji również tam będzie, więc oczekujcie relacji krótko po festiwalu.

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Zapraszamy na Comics Wars 2017!

Serdecznie Was zapraszamy do uczestnictwa w Poznańskim festiwalu fanów komiksu! Poniżej kilka niezbędnych informacji udostępnionych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *