PANTEON / NEWSY / [NEWS] Przykładowe plansze „Paper Girls”, „Rat Queens” i więcej od Non Stop Comics!

[NEWS] Przykładowe plansze „Paper Girls”, „Rat Queens” i więcej od Non Stop Comics!

Non Stop Comics około miesiąca temu zapowiedziało polskie wydania zagranicznych komiksów. Królowały w nich tytuły od Image Comics. Dziś mamy dla Was przykładowe plansze czterech tytułów, które ukażą się w języku polskim.

Poniższe plansze to póbki takich serii jak Paper GirlsRat QueensJames Bond: Vargr, czy Giant Days. Oprócz plansz, wiemy również, kto zajął się tłumaczeniem poszczególnych tomów.

Giant Days. Tom I – Królowe Dramy

Scenariusz: John Allison. Rysunki: Lissa Treiman. Tłumaczenie: Wojciech Góralczyk. Wydawca oryginału: Boom! Studios. Polska premiera: 13.09.2017.

Życie w akademiku do lekkich nie należy, a dotrwanie do najbliższego lata stanowi wyzwanie. Przekonają się o tym trzy zaprzyjaźnione studentki i bohaterki komiksu „Giant Days” autorstwa Johna Allisona. Dziewczyny chcą odkryć siebie na nowo, ale w obliczu studenckich pokus nie będzie to łatwe zadanie. Trzymacie w rękach zbiór przezabawnych i uroczych historyjek, będących w istocie okruchami życia przeniesionymi na plansze komiksu.

Paper Girls. Tom I

Scenariusz: Brian K. Vaughan. Rysunki: Cliff Chiang. Tłumaczenie: Bartosz Sztybor. Wydawca oryginału: Image Comics. Polska premiera: 13.09.2017.

Paper Girls” to unikatowa mieszanka kultowego dramatu Roba Reinera, „Stań przy mnie” z „Wojną światów” H.G. Wellsa, w której bohaterkami są cztery dwunastoletnie roznosicielki gazet. Brian K. Vaughan (Saga, Lost: Zagubieni) napisał wciągającą, nostalgiczną opowieść zakorzenioną w latach 80, traktującą o trudach dorastania i ostatnich dniach prawdziwego dzieciństwa, a narysował ją Cliff Chiang, który nadał jej unikalnego uroku.

James Bond: Vargr

Scenariusz: Warren Ellis. Rysunki: Jason Masters. Tłumaczenie: Kamil Śmiałkowski. Wydawca oryginału: Dynamite Entertainment. Polska premiera: 20.09.2017.

Zapomnijcie o romantycznej wizji Agenta 007 z serii filmów. Oto James Bond taki, jakim stworzył go Ian Fleming: szorstki, bezwzględny, brutalny i cyniczny. Popija Bourbona i nawet z kobietami się nie pieści. Komiksowa seria autorstwa Warrena Ellisa (The Authority, Transmetropolitan) i Jasona Mastersa (Batman Incorporated, Guardians of the Galaxy) to nowoczesny szpiegowski thriller, w którym stawką wcale nie jest ratowanie świata.

Rat Queens. Tom I – Magią i Maskarą

Scenariusz: Kurtis J. Wiebe. Rysunki: Roc Upchurch. Tłumaczenie: Kamil Śmiałkowski. Wydawca oryginału: Image Comics. Polska premiera: 27.09.2017.

Oto fantasy na jakie czekaliście! Co się stanie gdy połączymy Buffy z Tank Girl, rozmnożymy i umieścimy w świecie „Władcy Pierścieni”? Powstaną Rat Queens, czyli pijące na umór, brutalne i wulgarne panny do wynajęcia, za złoto lub gorzałę eliminujące wszelkie okoliczne abominacje. Epicka, mroczna, pełna czarnego humoru seria fantasy, w której zakochacie się bez pamięci.

Źródło: NonStopComics.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Tokyo Ghost Tom 1

Przysłowie mówi, że nie powinno się oceniać książki po okładce. A na niej znajdują się …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *