PANTEON / NEWSY / [NEWS] „Przetrwamy Zjednoczeni” sloganem „Tajemnego Imperium”

[NEWS] „Przetrwamy Zjednoczeni” sloganem „Tajemnego Imperium”

Jakiś czas temu Marvel Comics ogłosili nowy event w ich komiksowym uniwersum. Wraz z ogłoszeniem dostaliśmy logo całego wydarzenia.

Kilka dni temu w sieci opublikowany został ten sam teaser, tym razem z super-bohaterami, który możecie zobaczyć poniżej. Widzimy na nim Staruszka Logana, Czarną Panterę, Kapitana Amerykę Steve’a Rogersa, Kapitan Marvel, Spider-Mana, Rocket Racoona, Black Bolta, Czarną Wdowę oraz Deadpoola.

Zaraz pod nimi widnieje slogan Przetrwamy Zjednoczeni (ang. United We Stand). Był to jeden ze sloganów minionej II Wojny Domowej. Tajemne Imperium może być zatem efektem walki pomiędzy herosami, są to jednak tylko przypuszczenia. Wraz z publikacją grafiki pojawiło się kolejne pytanie: Czy super-bohaterowie zjednoczą się przeciwko Tajemnemu Imperium, czy może do niego dołączą?

Źródło: Newsarama.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Fantastyczna Czwórka tom 1

Scenarzysta Jonathan Hickman stał się w ostatnich latach jednym z głównych architektów uniwersum Marvela, przez co już nawet …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *