PANTEON / NEWSY / [NEWS] Przepiękne grafiki koncepcyjne z „Wonder Woman”

[NEWS] Przepiękne grafiki koncepcyjne z „Wonder Woman”

Wonder Woman rządzi w kinach na całym świecie. Budżet weekendu premierowego przebił oczekiwania wszystkich. Tymczasem w sieci zostały opublikowane grafiki koncepcyjne.

Nad grafikami pracował artysta Kelton Cram (Power Rangers, Deadpool). Wśród nich możemy zobaczyć nie tylko główną bohaterkę, ale i Amazonki, mieszkanki Themisciry. Autor grafik opublikował je na swoim Facebooku, zaznaczając, iż przy niektórych kolaborował on z takimi artystami jak Constantine Sekeris, Keith Christianson i Jp Targete. Grafiki możecie zobaczyć poniżej.

Wonder Woman to długo oczekiwana, solowa przygoda jednej z ikonicznych superbohaterek wydawnictwa DC. Reżyserii filmu podjęła się Patty Jenkins (Monster), scenariusz napisali Allan Heinberg i Zack Snyder. W roli głównej zobaczymy Gal Gadot, która odegrała postać Diany Prince także we wcześniejszym Batman V Superman. Film obecnie można zobaczyć w kinach.

Źródło: Facebook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[FELIETON] Komiksowe podsumowanie roku 2017

Żegnaj 2017. Witaj 2018. Przynieś nam więcej dobrych komiksów… i nie tylko. Dość odważnie, bo …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *