PANTEON / NEWSY / [NEWS] Promo drugiego sezonu „Kaznodziei”!

[NEWS] Promo drugiego sezonu „Kaznodziei”!

Stacja AMC opublikowała w sieci teaser drugiego sezonu serialu Kaznodzieja, adaptacji komiksu o tym samym tytule od wydawnictwa Vertigo.

Podróż samochodem z Jessem Custerem, Tulip O’Hare oraz Cassidym nigdy nie będzie nudna. Zwiastun pełen jest pościgów, strzelanin i eksplozji. Obejrzycie go poniżej.

Nad serią pracują Evan Goldberg, Seth Rogen oraz Sam Catlin, elementy nadprzyrodzone wymieszane są tu z mrocznym i lekko pokręconym poczuciem humoru. Serial opowiada o teksańskim pastorze, Jessym Custerze (Dominic Cooper), w którego ciele żyje istota nie z tego świata. Dzięki jej mocom główny bohater posiada zdolność zmuszania ludzi do robienia tego, czego sobie zażyczy przy użyciu „Bożego” słowa.

Kaznodzieja oparty jest na wątkach komiksu autorstwa Gartha Ennisa i Steve’a Dillona, a premiera drugiego sezonu ustalona została na 25 czerwca tego roku.

Źródło: CBR.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[NEWS] Zapowiedzi Egmontu na czerwiec. Wraca Kaznodzieja!

W czerwcu Egmont planuje przypuścić ostry atak na portfele czytelników. Oprócz kolejnych tomów takich tytułów …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *