PANTEON / NEWSY / [NEWS] Prawdopodobny reboot „Witchblade” od stacji NBC

[NEWS] Prawdopodobny reboot „Witchblade” od stacji NBC

Portal The Hollywood Reporter podał, iż stacja NBC ma plany na nowy serial oparty na komiksach. Tym razem ma to być Witchblade od Top Cow Comics.

Stacja zrekrutowała do produkcji Carol Mendelson (CSI) oraz Caroline Dries (Pamiętniki Wampirów). Dries ma zająć się scenariuszem oraz produkcją serialu. Podejrzewa się, że Witchblade miałoby zająć miejsce serialu Grimm w ramówce stacji.

Prawdopodobny opis fabuły:

Sara Pezzini, detektyw wydziału zabójstw, zajmuje się sprawą nieuchwytnego seryjnego mordercy. Jednocześnie musi nadzorować makabrycznymi ulicami San Francisco oraz policyjną polityką jednego z dystryktów miejscowej policji. Pewnego dnia bransoletka, którą nosiła całe swoje życie, daje jej nadnaturalne wgląd w sprawę, którą się właśnie zajmuje. Jej bransoletka to Witchblade – amulet noszony przez niezwykłe kobiety na przestrzeni dziejów, a Sara jest kolejną z nich.

Źródło: ComicBookMovie.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Tokyo Ghost Tom 1

Przysłowie mówi, że nie powinno się oceniać książki po okładce. A na niej znajdują się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *