PANTEON / NEWSY / [NEWS] Zobaczcie zdjęcia drużyny The Defenders i poznajcie imię jej głównego przeciwnika!

[NEWS] Zobaczcie zdjęcia drużyny The Defenders i poznajcie imię jej głównego przeciwnika!

Chociaż niczym nowym nie jest informacja, że głównego antagonistę w serialu Netflixa The Defenders zagra Sigourney Weaver, teraz mamy okazję zobaczyć pierwsze oficjalne zdjęcie i poznać jej imię! Co więcej, portal Entertainment Weekly opublikował kilka zdjęć samych Defendersów!

Postać grana przez Weaver nazywa się Alexandra i opisywana jest jako wyrafinowana, inteligentna i niebezpieczna kobieta, która jest naprawdę poważnym graczem w nowojorskim świecie [przestępczym?]. Być może Alexandra to fałszywe imię, choć równie dobrze postać może nie mieć komiksowego odpowiednika i być wykreowana specjalnie na potrzeby tej produkcji.

Wcześniej podano do wiadomości, że Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist i Luke Cage uformują drużynę w miejscu, gdzie Diabeł z Hell’s Kitchen i Elektra znaleźli dziurę w ziemi. Czyżby zatem fabuła serialu miała skupić się dalej na wątku organizacji Hand? Tak spekulują zachodni dziennikarze.

A oto zdjęcia:

 

Źródło: EW.com/cbr.com

 

AUTOR Paweł Kicman

PRZECZYTAJ TAKŻE

Top 100 najlepszych komiksów o Daredevilu – miejsca 10-1

Niezamierzenie ostatnia dziesiątka rankingu stała się sceną pojedynku dwóch znakomitych scenarzystów. Pojedynku, który okazał się wyrównany, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *