PANTEON / NEWSY / [NEWS] Pokój treningowy pojawił się na planie „X-Men: Dark Phoenix”

[NEWS] Pokój treningowy pojawił się na planie „X-Men: Dark Phoenix”

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu X-Men: Dark Phoenix z Montrealu. Na zdjęciu widać nie tylko szkielet przypominający wnętrze Szkoły Xaviera, ale również pokój treningowy.

Pokój ten użyty został w poprzednich filmach o Marvelowskich mutantach. Ostatni raz fani mogli zobaczyć to pomieszczenie w jednej z ostatnich scen z X-Men: Apokalipsa, gdzie członkowie drużyny pokazali się w nowych strojach przypominających te z komiksu wydawanego w latach 90.-tych.

X-Men: Dark Phoenix zobaczymy ponownie: Jennifer Lawrence jako Raven/Mystique, Michaela Fassbendera jako Erika Lensherra/Magneto, Jamesa McAvoy’a jako Charlesa Xaviera/Profesora X, Nicholasa Houlta jako Henry’ego „Hanka” McCoy’a/Beast, Alexandrę Shipp jako Ororo Munroe/Storm, Sophie Turner jako Jean Grey, Tye’a Sheridana jako Scotta Summersa/Cyclopsa oraz Kodi’ego Smit-McPhee jako Kurta Wagnera/Nightcrawlera. Za kamerą stanie Simon Kinberg, który wcześniej zajmował się scenariuszami do filmów o X-Menach. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: Twitter.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] X-Men. Punkty zwrotne: Wojna o Mesjasza

Po starcie formatu Epic Collection w Polsce, który zapoczątkowały Ostatnie Łowy Kravena ze Spider-Manem w …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *