PANTEON / NEWSY / [NEWS] Plakaty postaci drugiego sezonu „Legionu” od FX!

[NEWS] Plakaty postaci drugiego sezonu „Legionu” od FX!

Nie ma co ukrywać, że całkiem sporo fanów czeka na drugi sezon Legionu. Jest to najpewniej również najbardziej wyczekiwana serialowa kontynuacja, zaraz po pierwszym niesamowitym sezonie Daredevila. Premiera drugiej odsłony psychodelicznych przygód Davida Hallera już niedługo, a tymczasem FX opublikował w sieci całkiem sporo plakatów promujących. 

Widać na nich postaci znane nam już z pierwszego sezonu, wyemitowanego w tamtym roku. Widzimy oczywiście Davida (Dan Stevens), Syd (Rachel Keller), Melanie Bird (Jean Smart) oraz jej męża Olivera (Jemaine Clement), rodzeństwo Loudermilk – Kerry (Amber Midthunder) i Cary’ego (Bill Irwin), Ptonomy’ego (Jeremie Harris), Lenny Busker (Aubrey Plaza), Agenta Clarka (Hamish Linklater) i nową postać – Amahla Farouka (Navid Negahban).

Premiera drugiego sezonu Legionu już 4 kwietnia na kanale FX. W Polsce zobaczymy pierwszy odcinek dzień później, bo 5 kwietnia w godzinach wieczornych, na kanale FOX.

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] X-Men. Punkty zwrotne: Masakra mutantów

Doczekaliśmy czasów, w których rodzimi wydawcy zaczynają powoli orientować się, że trwający przeszło piętnaście lat, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *