PANTEON / NEWSY / [NEWS UPDATE] Pierwszy zwiastun i plakat „Thor: Ragnarok”

[NEWS UPDATE] Pierwszy zwiastun i plakat „Thor: Ragnarok”

Do sieci trafił pierwszy zwiastun trzeciej części przygód Thora Odinsona. W teaserze znajdziecie m.in. Lokiego, Helę, Hulka oraz inne zapowiedziane wcześniej postaci, a także sporą dawkę marvelowskiego humoru.

UPDATE:

Zgodnie z przewidywaniami po premierze zwiastuna filmu do sieci zaczęły trafiać także inne materiały promocyjne.  Poniżej zobaczyć możecie pierwszy plakat:

Reżyserem Thor: Ragnarök jest Taika Waititi (What We Do in the Shadows). Scenariuszem zajęli się Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson. W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd, będą to między innymi: Chris Hemsworth jako Thor, Cate Blanchett w roli bogini Heli i Tom Hiddleston ponownie jako Loki. Światowa premiera Thor: Ragnarok planowana jest na 3 listopada tego roku.

AUTOR Rafał "Kujaw" Olejko

Lubi pisać o różnych rzeczach, ale o sobie akurat niespecjalnie. Uważa, że Man of Steel to dobry film i nienawidzi humoru w filmach Marvela, więc to wystarczający powód by go nie lubić.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Fantastyczna Czwórka tom 1

Scenarzysta Jonathan Hickman stał się w ostatnich latach jednym z głównych architektów uniwersum Marvela, przez co już nawet …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *