PANTEON / NEWSY / [NEWS] Pierwsze spojrzenie na głównego złoczyńcę w „Wonder Woman”

[NEWS] Pierwsze spojrzenie na głównego złoczyńcę w „Wonder Woman”

Od dawno wiadomo już, kto będzie głównym złoczyńcą, na przeciwko którego stanie Wonder Woman w swoim solowym filmie. Nie wiedzieliśmy jednak, jak on będzie wyglądał oraz kto będzie go grał. Dziś mamy dla Was odpowiedź na przynajmniej jedno z tych pytań.

Nie od dawna wiadomo, że targi zabawek potrafią zaspoilerować występujące postacie czy nawet fragmenty fabuły kinowych hitów komiksowych. W przypadku Wonder Woman oraz Nowojorskim Targom Zabawek nie jest inaczej. Dzięki zdjęciom tych, którzy Targi odwiedzili możemy zobaczyć, jak będzie wyglądał Ares, czyli największy villain w solowym filmie super-heroiny. Kostium postaci będzie mieszanką CGI oraz praktycznych efektów specjalnych.

W sieci również pojawiła się informacja (nadal nie potwierdzona oficjalnie), iż w postać Aresa wcieli się David Thewlis (seria Harry Potter), a nie jak wcześniej sugerowano Danny Huston. Ile w tym prawdy? Tego zapewne dowiemy się niedługo.

Wonder Woman pojawi się w polskich kinach dzień po premierze światowej, 2 czerwca tego roku.

Źródło: ComicBook.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[FELIETON] Komiksowe podsumowanie roku 2017

Żegnaj 2017. Witaj 2018. Przynieś nam więcej dobrych komiksów… i nie tylko. Dość odważnie, bo …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *