PANTEON / NEWSY / [NEWS] Pierwsze spojrzenie na Bernthala w stroju Punishera!

[NEWS] Pierwsze spojrzenie na Bernthala w stroju Punishera!

Po udanym występie w drugim sezonie Daredevila, postać Franka Castle grana przez Jona Bernthala otrzymała własną solową serię. Prace nad nią idą pełną parą, a dzięki zdjęciom z planu możemy w końcu zobaczyć, jak będzie wyglądał strój tytułowej postaci.

Zdjęcia do serialu skończyły się całkiem niedawno. Na zdjęciach zrobionych w trakcie kręcenia, które możecie zobaczyć poniżej, widać Bernthala w kamizelce kuloodpornej w wymalowaną białą czaszką na przedzie, czyli znakiem rozpoznawczym tego anty-bohatera.

Data premiery Marvel’s The Punisher nie jest jeszcze znana, ale najprawdopodobniej zobaczymy serial jeszcze w tym roku. Produkowany przez duet Marvel/Netflix, Punisher skupia się wokół postaci Franka Castle, żołnierza, którego cała rodzina zginęła podczas gangsterskich porachunków. W tytułowej roli ponownie zobaczymy Jona Bernthala (Żywe Trupy), a obok niego pojawią się: Deborah Ann Woll (Karen Page w Daredevilu), Ebon Moss-Bachrach, Amber Rose Revah i wiele innych.

Źródło: Twitter.com

AUTOR Maja Rybak

Chce dołączyć do składu Zaginionych Chłopców. Kiedy tylko może zanurza się w popkulturowym oceanie filmów, seriali, komiksów oraz książek. Kocha swojego syna, Tony'ego Starka, i będzie go bronić do końca życia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] “Punisher Epic Collection. Krąg krwi”

Tomy o Spider-Manie z linii Epic Collection przyjęły się na polskim rynku na tyle dobrze, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *