PANTEON / NEWSY / [NEWS] Pierwsze promo Riverdale

[NEWS] Pierwsze promo Riverdale

„Archie’s Here – Betty’s Here, Veronica too – Reggie’s here. Hey Jughead! Where are you?”

W sieci wylądował pierwszy, oficjalny zwiastun Riverdale. W porównaniu do poprzedniego ten jest o wiele krótszy i brakuje w nim dialogów.

Ku zdziwieniu fanów wygląda na to, że Riverdale nie będzie ani oparte ani zainspirowane runem Marka Waida, a serialowi bliżej do Archie’s Weird Mysteries.

RIVERDALE1

Tuż po rozpoczęciu roku szkolnego w małym miasteczku Riverdale ginie „złoty chłopiec” – Jason Blossom i nic już nigdy nie jest takie jak przedtem. Po wakacjach Archie Andrews zdał sobie sprawę z tego, że chce całkowicie oddać się swojej pasji, muzyce, a nie pójść drogą ojca. Po tym jak zakończył swój zakazany związek z młodą nauczycielką muzyki – Ms. Grundy – chłopak zostaje bez mentora. Tymczasem „dziewczyna z sąsiedztwa” Betty Cooper nie może doczekać się pierwszego spotkania z Archiem po długich wakacjach, choć nie jest jeszcze gotowa na wyznanie mu swych uczuć. Sytuacji nie poprawia fakt, że do miasta wprowadza się Veronica Lodge. Ta, choć czuje coś do chłopaka postanawia niczego z tym nie robić, aby nie niszczyć swojej nowej przyjaźni z Betty. Swój plan knuje też Cheryl Blossom, bliźniaczka Jasona z wielkim sekretem. Napięcie w Riverdale rośnie!

Serial ma czerpać garściami z Miasteczka Twin Peaks, Pretty Little Liars i 90210.

AUTOR Maja Głogowska

Nastolatka wychowana przez Hollywood. Uwielbia szeroko pojętą popkulturę i sztukę. Jeżeli spotkalibyście się na ulicy pewnie gloryfikowałaby Nintendo i gry ekskluzywne Playstation, a jakbyś poprosił ją o polecenie filmu to zasugerowałaby seans "The Florida Project". Wierny żołnierz batalionu Archie Comics.

PRZECZYTAJ TAKŻE

[RECENZJA] Riverdale: Całkiem Nowe Historie

Chyba nie najlepszym pomysłem jest stworzenie komiksu, na podstawie serialu telewizyjnego. Szczególnie jeśli ten serial …

2 komentarze

  1. Archie, moje ukochane komiksy… i The CW, które regularnie gwałci postaci z DC Comics, robiąc z Green Arrowa, niepoprawnego lewicowca i alwarosa socjopatę użalającego się nad sobą, serwując jakieś tanie dramaty… skoro tak tragicznie pokazują Teen Dramę w serialach o dorosłych ludziach, to jak okropnie może to wyjść w serialu o nastolatkach? wyczuwam okropną dewiację materiału źródłowego i postaci.

    A najbardziej bawią mnie te inspiracje- ha! 90210? nie mogłem nigdy tego oglądac, wymiękałem po kilkunastu minutach odcinka… dobrze że wymienili Twin Peaks. Może czasami będzie coś w serialu co będzie można oglądać bez grypy umysłowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *